“Karmas latvieši” devītā sērija: Viegla peļņa un pats sev boss – tīkla mārketinga iedarbīgie solījumi

8. janvārī 18:50

Pats sev boss, viegla peļņa, starptautisks bizness, bonusā auto – ar šādiem un līdzīgiem solījumiem tīkla mārketinga uzņēmums “Coral Club” mēģina sev piesaistīt jaunus pārdevējus. Tīkla saukļi ir visai iedarbīgi, jo kurš gan nevēlas būt veiksmīgs un turīgs?! Patiesībā tie ir tik uzrunājoši, ka uztura bagātinātāju biznesā labprāt iesaistās ne tikai jaunās māmiņas, bet arī sertificēti speciālisti.

Svarīgi: Raidījums filmēts 2022. gada augustā un montēts tā paša gada septembrī.

Devītajā sērijā “Re:Baltica” turpina pētīt tīkla mārketinga kompāniju “Coral Club”, šoreiz pievēršoties biznesa pusei, analizējot ar kādām metodēm un saukļiem tīkls sev piesaista jaunus pārdevējus. “Tirgot uztura bagātinātājus un labi pelnīt. Šis solījums izklausās labi ne vien jaunajām māmiņām, kuras vēlas piepelnīties, bet pat ārstiem, kas tos piedāvā saviem pacientiem,” stāsta viena no dokumentālo sēriju autorēm, pētnieciskā žurnāliste Inese Liepiņa.

Viņa turpina: “Ar slēpto kameru devos pie ārstes, par kuru biju dzirdējusi, ka viņa tirgo šīs kompānijas produktus. Jau ieejot kabinetā sapratu, ka tā ir tiesa, jo produkti bija izvietoti uz plauktiem tā, lai pacienti tos var redzēt. Ārste arī man vaļsirdīgi stāstīja, ka par to pārdošanu pacientiem saņem sev procentus un solīja pastāstīt, kā pati varu kļūt par izplatītāju. Gan mediķi, gan eksperti uzskata, ka šāda rīcība nav ētiska un var mest pamatīgu ēnu uz ārsta profesiju.”

Skaties dokumentāli pētniecisko seriālu “Karmas latvieši” svētdienās pulksten 18.50 kanālā TV3, portālā “tv3.lv” un “TV3Play”. Tāpat visas sērijas jau pieejamas nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm