tv3.lv

Nozieguma skelets 200. sērija atspoguļos 50. gadu stilu visā krāšņumā

Nozieguma skeleta 10. sezonas 200. sērija ieguvusi Holivudas 50. gadu glamūra spīdīgākās nokrāsas, kas būs ieraugāmas ne vien varoņu grimā, bet arī frizūrās, tērpos un, protams, manierēs. Jau iemīļotie varoņi Brenana un Būts mirdzēs citādā gaismā, kas ļaus ikvienam skatītājam izdzīvot košus un iespaidīgus notikumus. Brenana būs Losandželosas policijas departamenta izmeklētāja, bet Būts kļūs par bēdīgi slavenu dārgakmeņu zagli! Izbaudiet īpašās, 200. sērijas notikumus TV3 jau 9. jūnijā plkst. 21:00!

2016. gada 5. jūnijā 21:22

Holivudas šarms savaldzinās!

Desmit sezonu laikā Nozieguma skeleta fani, kuru kopējais skaits pasaulē sasniedz aptuveni 17 miljonus, ir uzticīgi sekojuši galveno varoņu dzīves notikumiem, kas nereti likuši smagi nopūsties, klusi ķiķināt vai pat skaļi kliegt un būt tuvu ģībšanai! Skatītāji kopā ar Brenanu un Būtu ir atrisinājuši vairākus desmitus noziegumu. Ja saskaita visu sezonu sērijas kopā, iznāk, ka 10. sezonas 10. sērija, patiesībā ir 200. seriāla sērija! Par godu šim notikumam seriāla veidotāji skatītājiem dāvina unikālu iespēju kopā ar šiem varoņiem atgriezties pagātnē, kur Būts ar Brenanu satiksies pirmo reizi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

200. sērijas režisora ampluā iejuties bija Būta atveidotājs aktieris Devids Borenazs (David Boreanaz), kurš atklāj, ka sērija ir stundu gara filma, ko viņš uzņēmis 14 dienu laikā. 200. sērija tapa, iedvesmojoties no Holivudas leģendārā kinorežisora Alfrēda Hičkoka, kura darbi kino industrijā piedzīvoja slavas mirkļus 50. gados. Aizgūstot labāko no Hičkoka, 200. sērija sniedz īstu baudu ikviena acīm, ļaujot ieraudzīt Holivudas 50. gadu šarmu visā krāšņumā. Galvenie varoņi Būts ar Brenanu mirdzēs kā īstas to laiku Holivudas zvaigznes. Būts būs kļuvis par brašu un principiālu dārgakmeņu zagli, turklāt viņš tiks turēts aizdomās par slepkavību. Savukārt Losandželosas policijas departamenta ierēdnes Brenanas tēls ir dzirkstošs un pielīdzināms slavenās dīvas Odrijas Hepbernas tēlojumam, viltīgumu aizgūstot no Laurēnas Bacālas. Kino kritiķi Brenanas stāju salīdzinājuši arī Greisiju Keiliju.

Pēc desmit gadiem, iespējams, ir piemirsies, kas abus varoņus saveda kopā un, kā izveidojās viņu mīlestība. Filmā esošā alternatīvā realitāte ļaus atsaukt atmiņā, kā Būts un Brenana satikās. Atklāsiet, kas ir veiksmīgās sadarbības atslēga! D.Borenazs ir ārkārtīgi pateicīgs par šo iespēju pavērot aktieru darbu no režisora krēsla, sakot: “Tā ir svētlaime strādāt kopā ar tik lieliskiem aktieriem, scenāristiem un visiem citiem aizkadra darbiniekiem. Vislielāko paldies vēlos teikt manai ekrāna partnerei Emīlijai Dešanelei, ar kuru ir ļoti viegli sastrādāties.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm