tv3.lv

Vērtē Skaties: kāpēc mums patīk Šķiršanās formula?

Iespējams, daudzi no jums pamanīja, ka vakar pēc pulksten 21.00 sociālajos tīklos bija jūtamas nelielas vēja brāzmas, jo kanāls TV3 sāka rādīt jaunāko pašmāju veikumu seriālu lauciņā, kas nokristīts ar nosaukumu Šķiršanās formula. Izmantošu savu darba platformu, lai izteiktu arī savas necilās domas par režisora Ulda Cipsta un krievu scenārista Valērija Karpova garadarbu.

2016. gada 28. septembrī 16:10

Kā jau esam pieraduši, pēc visiem lielajiem notikumiem – vēlēšanām, hokeja čempionāta un Eirovīzijas – Latvijā parādās milzum daudz ekspertu, kuri aiz datora un viedierīču ekrāniem nekautrējas uzklabināt savu tik ļoti svarīgo viedokli par kārtējo iznācienu, izteikumu vai kāda cita veida veikumu. Gaume ir gaume, un par to, kā zināms, nestrīdas (lai gan es nesaprotu, no kurienes radies šis apgalvojums, jo tieši tas ir tas, ko visi dara!). Iztikšu bez liekas demagoģijas un uzreiz ķeršos pie lietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauns seriāls, un ir skaidrs, ka tai tautas daļai, kura savu brīvo laiku nevar iedomāties bez televizora ieslēgšanas, to novērtēs, un vēl tie, kuriem (prāta, finansiālie un citi) resursi atļauj, par to nekautrēsies izteikties arī skaļi. Ja interneta portālos tas pārsvarā notiek anonīmi, sociālajās vietnēs, piemēram, Facebook, viņi to dara ne tikai skaļi, bet arī atklāti, jo parakstās paši zem sava vārda. Tad nu mana darba pienākumos šodien ietilpa ieskatīties, ko cilvēki domā par Šķiršanās formulu. Protams, viedokļi, kā esam pieraduši sabiedrībā, kur atrodas vairāk par vienu cilvēku, dalās, taču es tomēr nevarēju vienaldzīgi paskriet garām tādiem viedokļiem kā “murgaini” un “depresīvi”.

Foto: kadri no pirmās sērijas

Ļoti labprāt ar kādu no jums draudzīgi apsēstos pie alus (tējas, kolas, kvasa…) un paklausītos, kas tad ir tas “murgainais”, ko viņi tur saskatījuši. Pilnīgi saprotamo sižeta līniju, kas pakāpeniski attīstījās no minūtes minūtē? Vai arī lielisko aktierspēli un montāžas darbu, kas neliek izsviest savu TV (vai datoru) laukā pa logu? Protams, es sevi neceļu eksperta kārtā un nenoniecinu citu cilvēku viedokli, taču, manuprāt, ir drusku jāpaskatās uz lielo bildi. Manuprāt, jums ir jāpiekrīt, ka salīdzinājumā ar citiem pašmāju šedevriem, kuri manīti Latvijas kanālos, šis ir milzu solis uz priekšu. Jā, nenoliedzu, ka priekšā vēl ir daudz sēriju, un tas var aizvest jebkurā virzienā – labā vai ne tika labā, taču pasaules kārtībā ir viens lielisks punkts – no kļūdām mācās, un profesionāļi to stingri ņem vērā.

Skatītāji, nobeigumā tikai gribēju pateikt, ka dodiet laiku šim pasākumam “ieskrieties”, jo šeit patiesi mūsējie ir ielikuši smagu darbu. Un es uzsvēršu – MŪSĒJIE (neskaitot, protams, jau pieminēto scenāristu)! Turklāt atceries, ja Tev šis viss šķiet pārāk depresīvi, vienmēr paliek “multenes”. :)

Ak, un vēl kas – ja šis ir nodēvēts par pašmāju seksuālāko seriālu, manuprāt, nevajadzētu būt pārsteigumam, kāpēc deviņgadīgi bērni ver acis ciet.

IZLASI OSKARA BLOGU!

Video: ja neesi redzējis vai gribi noskatīties vēlreiz, Šķiršanās formulas 1. sērija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm