tv3.lv

Pirmizrādi piedzīvo pēc Priverta grāmatas motīviem veidotais Ēķa seriāls par narkobiznesu

Nākamās paaudzes televīzijas “Go3” oriģinālseriāls “Nebaidies ne no kā” caur viena cilvēka prizmu demonstrēs laiku Latvijas vēsturē, par kuru līdz šim atklāti runājis vien retais. Režisors uzsver, ka seriāla centrā tiek izvirzīta psiholoģiskā un emocionālā saspēle, kas galveno varoni atšķir no citiem.

“Seriāla galvenajam personāžam piemīt indivīdam neraksturīga vērtību sistēma – tas dzīvo pēc džungļu likumiem, gūstot adrenalīnu no staigāšanas pa naža asmeni, kas savukārt skatītājam ļaus seriālu izdzīvot un sajust no upura skatu punkta,” stāsta Ēķis.

Seriāla galvenās lomas atveido Kaspars Dumburs, kurš 2020. gadā ieguvis gada balvas teātrī “Spēlmaņu nakts” 2019./2020.balvu nominācijā “Gada aktieris otrā plāna lomā”, Tom J.Benedict, kā arī Dita Lūriņa, Edgars Kaufelds, Imants Strads, Santa Didžus un citi.

Seriāla galvenais varonis narkokurjers Riverts savu dzīvi veido pēc narkopasaules noteikumiem. Tā ir dzīve ārpus likuma – laupīšanas, spekulācijas ar valūtām, narkotikas un paralēli tam nodevība, meli, viltus solījumi, savstarpējā izrēķināšanās un izpostītas dzīves. Tomēr sižetā vijas cauri arī mūžīgais stāsts par mīlestību, kas tiek pārbaudīta galveno varoņu izvēļu veidotajās grūtībās.

“Nebaidies ne no kā” uzņemšana sākās 2020.gada novembrī. Paredzēts, ka astoņu sēriju seriāla uzņemšana noslēgsies šī gada pavasarī. Seriāla producentes ir Aija Ansone un Dita Celmiņa sadarbībā ar “Cinevilla films”. Seriāla mūzikas autors ir Rihards Zaļupe.

“Nebaidies ne no kā” sākotnēji būs skatāms tikai nākamās paaudzes televīzijas Go3 platformā no 10. marta, savukārt televīzijas kanālā TV3 to varēs redzēt 2022. gadā. Seriāls būs pieejams gan latviešu, gan krievu valodā. Tāpat seriāls tiks tulkots arī lietuviski un igauniski un būs skatāms visā Baltijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm