Seriāla "Rūgtās izvēles" filmēšanas laukumā satiekas tēvs ar meitu

No 16. maija kanāla TV3 skatītāji darba dienu vakaros var sekot līdzi attiecību drāmai “Rūgtās izvēles”, kas vēsta par četrām sievietēm, kuras, spītējot visiem šķēršļiem, saglābj grimstošu biznesu un risina problēmas personīgajā dzīvē. Acīgākie seriāla skatītāji pamanījuši, ka ekrānā, atveidojot svarīgas lomas, sastapušies tēvs ar meitu – Ivars un Telma Auziņi.

25. maijā 10:30

Telma atveido vienu no četrām draudzenēm, kas jaunajā uzņēmumā uzņēmusies sabiedrisko attiecību direktores lomu. Viņa mēģina kļūt neatkarīga no despotiskās mātes, kura cenšas kontrolēt katru meitas soli un izdevīgi viņu izprecināt, bet viņas tēvs, kurš visu laiku bijis zem sievas tupeles, negaidīti aiziet pie citas sievietes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jau studiju laikā domāju par šo faktu un vienmēr domāju, vai pienāks tāda diena, kad kāda izrāde vai filma mūs savedīs kopā mūsu profesijā. Nu tā diena ir pienākusi un sajūta patiesībā ir ļoti viegla un mierīga. Man šķiet, ka mēs abi esam komfortā un labi jūtam, ka esam profesionāli aktieri, kas dara darbiņu un pie viena arī izbaudām to, ka varam viens otru satikt, kas ar ikdienas darbiem ne vienmēr sanāk tik bieži kā gribētos,” pastāstīja Telma Auziņa.

Telma Auziņa
aktrise

Es esmu ļoti pateicīga, ka man ir dota iespēja piedzīvot šādu pieredzi, kuru es noteikti atcerēšos visu mūžu.

Savukārt Ivars Auziņš atveido juristu, kurš palīdz draudzeņu biznesam un ir iemīlējies galvenajā varonē Dacē. Lai arī līdz šim strādājis pie Daces vīra – ietekmīga uzņēmēja – viņš ir lojāls četrotnei, kuras sastāvā ir arī Telmas atveidotā Ginta.

“Priecājos, ka ir iespēja satikties biežāk un parunāties. Tā kopā būšana ir tāda svarīga lieta, kas, gadiem ejot, jāuztur. Manuprāt kino ir viņai ļoti piemērots. Tādēļ, ka ir iespējams to apvienot ar kādu citu darbu, gan tas ir finansiāli izdevīgs, gan arī ļoti interesants. Mums kopējās ainas nemaz tik daudz nav, jo katram mazliet sava sižeta līnija, bet par tām, kas bija kopā, tiešām prieks,” par sastrādāšanos ar meitu priecīgs ir Ivars Auziņš.

Ivars Auziņš
aktieris

Filmēties ar meitu ir kolosāli. Stingri ņemot, darbs ir darbs un mēs abi pret to attiecamies profesionāli. Es nejaucos viņas tēla virtuvē, domāju, ka viņa lieliski tiek galā pati.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties jauno seriālu “Rūgtās izvēles” kanālā TV3 pirmdienās – ceturtdienās plkst. 21.10 un jebkurā laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Seriāls “Rūgtās izvēles” stāsta par četrām sievietēm, kas dzīvo galvaspilsētā. Visas ļoti atšķirīgas. Atšķirīgi viņu mērķi un meklējumi. Viena mēģina kļūt laimīga, otra meklē mīlestību, trešā kāpj pa karjeras kāpnēm, ceturtā ar visām četrām turas dzīvē. Šajā ceļā gaidām daudzi šķēršļi, kurus sievietēm nāksies pārvarēt. Viņas visas vieno kopīgs darbs, draudzība un likstas, no kurām savā dzīvē nevar izvairīties neviena sieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm