Seriāla "Tunelis" jaunajā sezonā cīņa par brīvību turpināsies ārpus cietuma sienām

Drīzumā ar jaunu sezonu pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem atgriezīsies populārais latviešu seriāls “Tunelis”. Tā otrajā sezonā cīņa par brīvību turpināsies jau ārpus cietuma sienām, bet pirmās sezonas varoņiem pievienosies jauni tēli. Jaunās sezonas pirmizrāde – 22. novembrī.

2021. gada 10. novembrī 13:30

Seriāls “Tunelis” ir ne vien Latvijas pirmais, bet arī skatītākais Go3 oriģinālseriāls, kura galveno varoņu saspīlētās attiecības, cietuma intrigas un cerības uz izlaušanos spēja aizraut skatītājus just līdzi spraigajiem notikumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriāla sižeta līnija attīstījusies no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie. Izbēgušo meklēšanā tika iesaistīti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku, un masveida tvarstīšana turpinājās desmit gadus. Otrās sezonas stāsts ir seriāla veidotāju interpretācija par to, kas varētu notikt pēc lielās izlaušanās.

Seriāla turpinājuma darbība atsākas pirmās sezonas noslēguma vietā – ieslodzītie izlaužas brīvībā un izklīst, taču tiek pamanīti un sākas spraiga pakaļdzīšanās. Jau pašā sākumā skatītāji tiks iepazīsti ar jauniem varoņiem, kas spēlēs nozīmīgu lomu tālākajā notikumu attīstībā.

Lai arī varētu šķist, ka ilgi gaidītā brīvības sajūta nesīs atvieglojumu, seriāla galvenie varoņi iekļūst jaunās situācijās, no kurām ir jābēg. Tiek iesaistīti arī ķīlnieki, kā arī ieslodzīto izlaušanās kļūst par apspriestāko tematu valstī. Rodas jautājums, vai cietuma sienas ir vienīgais, kas seriāla varoņus šķīra no brīvības?

Pirmā sezona skatītājus pārsteidza ar lielisku aktieru sastāvu, līdz ar to seriāla veidotāji, lai noturētu uzlikto latiņu, jau iepazītajiem varoņiem pievienojuši citus spilgtus un pārsteidzošus tēlus, kurus atveidos populāri un skatītāju iemīļoti aktieri. Seriāla “Tunelis” aktieru komandai būs pievienojušies tādas zvaigznes kā Andris Bulis, Anete Berķe, Jurijs Djakonovs, Andis Strods, Kaspars Gods, Gatis Gāga, Ivars Auziņš, Januss Johansons, Artis Drozdovs, Dārta Daneviča, James Tratas (Lietuva), Gints Grāvelis, Ilze Pukinska, Inga Alsiņa-Lasmane, Normunds Laizāns, Mārtiņš Liepa un citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Otrā sezona skatītāju uzrunās ar aso sižetu un spriedzi, kā arī aizraujošiem notikumiem, kuros iesaistīsies arī seriāla jaunie varoņi, jo radīsies vairākas interesantas sižeta līnijas. Tie, kas ir skatījušies seriālu jau no sākuma, otrajā sezonā atradīs gan “Tunelim” raksturīgo rokrakstu, gan arī spēs to atklāt no jauna,” otro sezonu raksturo galvenā varoņa Kārļa atveidotājs Andris Bulis.

Skarbo mūsdienu drāmu oriģinālseriālā “Tunelis” veido Latvijas sabiedrībā iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk” un “Nemīlētie” producenti Audrius Janušausks un Rimvids Martinaitis.

Otrās sezonas režisors Ričardas Vitkaitis iezīmē, ar ko otrā sezona atšķirsies no pirmās: “Pirmajā sezonā skatītāji sekoja galveno varoņu cīņai un alkām pēc brīvības, savukārt turpinājumā rodas cits jautājums – vai katrs mācēs ar brīvību izrīkoties?

Sižets seko līdzi varoņu savstarpējām attiecībām un tam, kā viņi rīkojas vissarežģītākajos apstākļos, lai saglabātu cilvēcību un nepakļautos instinktiem. Brīvība ir atbildība un skatītājiem būs interesanti sekot līdzi, kā to uzņemsies stāstā iesaistītie tēli.”

Skaties “Tunelis 2” nākamās paaudzes televīzijā jau no 22. novembra!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm