tv3.lv

Ar ceturto sezonu pie skatītājiem dodas seriāls ”Nemīlētie” – iepazīsti jaunos varoņus!

Skatītāji seriālu ”Nemīlētie” ir iemīļojuši trīs sezonu garumā – ”Nemīlētie”, ”Svešie” un ”Nolemtie”. Ceturtajā sezonā ”Nolemtie 2” pievienojusies virkne iemīļotu aktieru un sabiedrībā atpazīstamu cilvēku: Mārtiņš Vilsons, Gints Andžāns, Agnese Zeltiņa, Viktors Ellers, Jurģis Spulenieks, Laura Atelsone, Raivis Vidzis un daudzi citi, kuri uzmirdzēs mazākās un epizodiskās lomās.

”Notikumi šajā sezonā norisināsies jau krietni tuvāk mūsdienām, un pa šo laiku daudziem no varoņiem būs izdevies tikt gan pie naudas, gan varas. Šīs sezonas ietvaros skatītājiem būs iespēja dziļāk ielūkoties seriāla tēlu dvēselēs un sekot līdzi tam, kā katru no viņiem šī nauda un vara ir mainījusi.

Vairākās sižetiskajās līnijās tiks savīti būtiskie jautājumi: cik maksā mīlestība, ko mēs esam gatavi ziedot naudas dēļ un ko darīt mīlestības vārdā. Caur šiem dzīves pārbaudījumiem varēsim just līdzi seriāla varoņu cīņai par naudu, sevi un īstu mīlestību,” atklāj viens no seriāla producentiem Rimvīds Martinaitis.

Sākoties seriāla ”Nemīlētie” ceturtajai sezonai, iepazīsties ar jaunajiem varoņiem!

Valters Ķēniņš – Mārtiņs Vilsons

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Viens no bagātākajiem cilvēkiem Latvijā. Ļoti ietekmīgs cilvēks-autoritāte. Viņam ir sakari gan policijā, gan prokuratūrā, gan Saeimā, tāpēc daudzi no viņa baidās. Tāpat viņam pieder starptautisks bizness, kas ļauj ceļot pa visu pasauli. Ārkārtīgi gudrs vīrietis, taču viņam pašam rokas nepatīk smērēt. Viņa vietā netīros darbus dara citi, piemēram, Makars. Valters šobrīd dzīvo kopā ar savu otro sievu Emmu un viņiem ir dēls Lūkass. Valtera ģimenes dzīvē ļoti atspoguļojas viņa uzvaras un zaudējumi darbā. Tiklīdz biznesā iet slikti, arī atmosfēra ģimenes dzīvē kļūst nokaitēta.

Emma Zvaigzne – Agnese Zeltiņa

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Valtera Ķēniņa otrā sieva. Ilgo kopdzīves gadu laikā ar Valteru viņu mīlestība ir apsīkusi. Viņi dzīvo kopā un audzina dēlu Lūkasu. Tā kā Valters bieži vien ir ļoti aizņemts, viņam vairs neatliek tik daudz laika un uzmanības, ko veltīt Emmai, taču tieši tas viņai ir visvairāk vajadzīgs. Emma iekšēji joprojām jūtas kā jauna meitene. Viņa vēlas taureņus vēderā, just kaisli un mīlestību, tāpēc reizēm meklē to kaut kur citur – ārpus mājām.

Taisons (Henriks Līventāls) – Gints Andžāns

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Valtera Ķēniņa znots, kurš precējies ar Santu Līventāli. Ļoti mīl sievietes – ir īsts brunču mednieks. Spēj sievietes savaldzināt vienā acumirklī, taču vairāk par sievietēm mīl tikai un vienīgi naudu. Arī ar Santu apprecējās, jo cerēja, ka tiks pie Ķēniņa naudas. Ir gatavs iesaistīties dažādos netīros darījumos tikai tāpēc, lai varētu nopelnīt. Pašam patīk izklaidēties un viņa mūža sapnis ir pašam savs naktsklubs. Tieši šī iemesla dēļ viņš draudzējas ar cilvēkiem, kas viņam varētu būt noderīgi gan kā kontakti, gan kā naudas ieguves avoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Santa Līventāle – Laura Atelsone

Valtera Ķēniņa meita un Taisona sieva. Santa ļoti mīl savu vīru un ļoti vēlas dibināt ģimeni. Vēlas bērnus un normālu, mierīgu ģimenes dzīvi, taču ar tādu vīru kā Taisons mierīgu ģimenes dzīvi izveidot ir grūti. Mīlestības dēļ viņa ir gatava upurēt attiecības ar tēvu un riskēt pat ar savu veselību un dzīvību. Ļoti sirsnīga un mīloša sieviete, kas vēlas atbalstīt vīra izvēles pat tad, kad tās ir bīstamas.

Agate – Ance Muižniece

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kūpera un Alises vecākā māsa. Agate tikpat kā ar Kūperu nekontaktējas, taču ar Alisi slepeni uztur kontaktu. Agata pa dzīvi ir cīnījusies vairāk vai mazāk viena pati, tāpēc viņai ir spēcīga griba un viņa nebaidās no grūtībām. Ar Kūperu bieži strīdas, bet krīzes situācijās abi spēj atrast kopīgu valodu. Agate ir izteikta reāliste.

Hanss (Arvis Hansmanis) – Jurģis Spulenieks

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Puisis ar ļoti labām komunikācijas un organizēšanas spējām, vienmēr sarunās ko un kā izdarīt tā, lai pašam nenāktos smērēt rokas un lieki riskēt. Hansam patīk nauda, taču viņš vienmēr izdarīs tā, lai citi viņa vietā izdarītu netīros darbus. Sākoties problēmām, vispirms glābs savu ādu un par citiem nedomās.

Teo (Teodors Jansons) – Viktors Ellers

Kūpera cilvēks. Savējos nekad nenodos. Par viņa autoritāti sava ziņā kļūst Lorenss. Teo ir precējies ar Nelliju un viņiem ir meitiņa. Viņš ir ļoti draudzīgs, strādīgs un uzticams. Nepamet savējos pat tad, kad pats tiek turēts aizdomās. Teo reizēm ir mazliet naivs. Neskatoties uz to, ka ir precējies, var iemīlēties arī citās sievietēs.

Letīcija – Madara Viļčuka

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Simpātiska, jauna meitene, kura rada priekšstatu, ka ir jauka un uzticama draudzene, kā arī lieliska darbiniece. Spēj ļoti ātri sadraudzēties ar cilvēkiem – viņi sāk ātri viņai uzticēties, taču zem ārējās maskas slēpjas arī kas ļoti tumšs un baiss. Kā jau katram, arī Letīcijai ir savi skeleti skapī. Reizēm liekas, ka Letīcijā ir paslēpušies divi cilvēki – viens jauks un labsirdīgs, otrs – ļaunatminīgs, aukstasinīgs un atriebes kārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vanda – Małgorzata Anna Apse

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Valtera Ķēniņa un Emmas dēla Lūkasa aukle. Vienkārša meitene, kas atbraukusi no Polijas, jo vēlējās Latvijā mācīties. Tagad pieskata Ķēniņa māju un auklē mazo Lūkasu. Pavisam mierīga un sirsnīga meitene, kas labi dara savu darbu.

Armatūra – Raivis Vidzis

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kūpera cilvēks. Uzticams un labs darbinieks, taču, tiklīdz saskaras ar lielākām naudas summām, viņā kaut kas izmainās. Pēkšņi viņš kļūst alkatīgs un ir gatavs “uzmest” pat savus vistuvākos cilvēkus.

Zuiķis – Juris Kozlovskis

Gluži tāpat kā Armatūra, arī strādā Kūpera labā un ir viņa labā roka. Uzticams, strādīgs. Nekad nenodos savus draugus. Draudzība viņam ir svēta lieta. Gatavs vienmēr palīdzēt, atbalstīt pat tad, kad ir ievainots.

Dadzis (Daniels Vītiņš) – Pauls Iklāvs

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Kūpera bandas loceklis. Puisis, kuram ļoti patīk nodarboties ar sportu, ir atlētisks. Gatavs savas bandas dēļ riskēt ar savu dzīvību. Ir ļoti atbildīgs un katru darbu centīsies paveikt uz visiem 100 procentiem.

Pāvels Hrimenko – Aleksandrs Maļikovs

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Letīcijas līgavainis. Pret Letīciju jūt beznosacījuma mīlestību un viņas dēļ ir gatavs uz visu. Iesaistās bīstamās spēlītēs, riskē, staigā pa naža asmeni tikai savas mīļotās sievietes dēļ. Viņš vienmēr cenšas visu izdarīt perfekti, taču ne vienmēr tas izdodas. Letīcijas dēļ ir gatavs pat nogalināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Virsprokurors Pēteris Butkus – Jānis Āmanis

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Cilvēks – karjerists. Ir gatavs darīt jebko sava darba dēļ. Ja nostāda mērķi, ies uz to, pat pārkāpjot noteikumus. Taču viņš ir arī cilvēks, kuram ļoti, ļoti patīk nauda. Nekad nespļaus uz to pusi, no kuras nāk nauda.

Mežainis (Vilis Upenieks) – Marģers Eglinskis

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Vienkāršs cilvēks, kurš dzīvo mežā, pārzinot to labāk nekā savu kabatu. Ļoti labi pārzina dzīvniekus, čūskas un to pēdas. Mežā zina katru celiņu. Vienmēr gatavs strādāt, bet, ja var nestrādāt, nesūdzēsies. Mīl iedzert.

Grēta – Elza Alberiņa

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Bellas labākā draudzene. Viņa bieži vien nesaprot Bellas domu gājienu, cenšas draudzenei palīdzēt, bet ne vienmēr ar to labāko padomu.

Rasa – Sintija Auzāne

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Makara personīgā masiere. Rūpējas par to, lai pēc saspringtas darba dienas Makars varētu relaksēties.

Rimis (Rimants Valančuks) – Kārlis Artejevs

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Mežaiņa draugs, kurš dzīvo turpat mežā. Abi ar Mežaini ir draugi līdz brīdim, kad jādala pudele. Abiem patīk iedzert, bet tiklīdz iedzer, kašķis ir garantēts. Strādīgs un naivs cilvēks. Viņam ir dvīņu brālis Rolis. Attiecībās neveicas. Viņu, tāpat kā Mežaini, sievietes regulāri patriec no mājas dzeršanas dēļ.

Bella – Milēna Savkina

Bērnībā piedzīvojusi traumu – viņas tēvs aizgāja no ģimenes un nekad neatgriezās. Bērnībā Bellai trūka mīlestības, tieši tāpēc šobrīd viņa pēc tās dzenas kā neprātīga. Taču attiecībās viņai neveicas. Reizēm liekas, ka vīrieši no viņas bēg, neskatoties uz to, ka viņa mīlestības dēļ ir gatava atdot pat dzīvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seko līdzi intrigām spriedzes pilnajā pašmāju seriālā ”Nemīlētie”, kas pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem nonāks 24. janvārī, savukārt kanālā TV3 tas būs skatāms no 7. februāra pirmdienu, otrdienu, trešdienu un ceturtdienu vakaros plkst. 21.10.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm