Ar piekto sezonu atgriežas seriāls “Nemīlētie” – iepazīsti jaunos tēlus

Pirmdien, 5. septembrī, nākamās paaudzes televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvoja populārā pašmāju seriāla “Nemīlētie” piektās sezonas “Nolemtie 3” pirmā sērija, kurā skatītāji tika iepazīstināti ar vairākiem jauniem tēliem, kas tiks ierauti seriāla turpmākajā spraigo notikumu virpulī.

2022. gada 6. septembrī 9:41

Seriālam “Nemīlētie” piektajā sezonā pievienojusies virkne iemīļotu aktieru, kuru atveidotie tēli papildinās jau labi zināmo varoņu ansambli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tēlu savstarpējās attiecības un kaislības skatītājiem liks aizturēt elpu, jo atriebības un nodevības motīvs seko ik uz soļa. Cauri saspringtiem un nervus kutinošiem notikumiem mīsies mīlestība un jauni jūtu uzplaukumi.

Šamanis (Kārlis Freimanis)

FOTO: PUBLUCITĀTES FOTO

Šamanis ir bandīts, kurš atbildīgs par kontrabandas pārvadājumiem Norvēģijā. Strādā zem Kūpera bandas. Latvijā pie Kūpera strādāja Šamaņa brālis Armatūra (Raivis Vidzis), kurš tika mīklainos apstākļos nogalināts – policija ziņoja, ka viņš esot pārdozējis. Šamanis tam visam netic un dodas uz Latviju atriebt savu brāli. Ja citi cilvēki septiņas reizes nomērīs un tikai tad griezīs, Šamanis vispirms nogriezīs un pēc tam, iespējams, nomērīs. Aukstasinīgs, asinskārs un bezbailīgs – tāds ir Šamanis.

Lāzers (Agris Krapivņickis)

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Viens no Šamaņa bandas locekļiem. Kad Šamanis atbrauca uz Latviju, lai atriebtu savu brāli, Lāzers kā uzticams bandas biedrs sekoja. Taču brīdī, kad situācija kļuva pārāk spraiga un Šamanis sāka uzbrukt nevainīgiem cilvēkiem, Lāzers no bandas nolēma izstāties. Tā viņš nokļuva Kūpera bandā. Ārēji uzticams un godīgs puisis, taču patiesībā Lāzeram sava āda vienmēr būs svarīgāka. Ja draudēs briesmas, viņš glābs tikai sevi un darīs visu, lai sevi pasargātu. Arī nogalinās.

Krabis jeb Kaspars Upenieks (Eduards Johansons)

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Agates skolas biedrs, kurš nokļuvis Kūpera bandā. Godīgs un uzticams cilvēks ar lielu noslēpumu. Vienmēr vēlas darīt to, kas būtu pareizi. Taisnīgs. Pierāda Kūpera bandai savu uzticību, daļēji kļūst par Lorensa labo roku. Izpalīdzīgs un sirsnīgs puisis.

Jurģis Sudmalis (Ģirts Liuzniks)

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Vienmēr strādājis kā Ķēniņa labā roka, taču kopš Ķēniņš vairs nav, cenšas darīt to, kas ir pareizi. Finansists, kurš cenšas būt maksimāli godīgs. Ārēji varētu šķist, ka ir bailīgs un pakļausies spiedienam, taču patiesībā iekšā viņā mājo nemiera gars. Nebaidās nostāties pret to, ko uzskata par nepareizu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Juliuss Brants (Ainārs Ančevskis)

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Advokāts ar psihologa grādu. Līdz galam neizprotams cilvēks. It kā mīl, it kā nemīl. Vēlas būt mīlēts, bet tajā pašā laikā nē. Regulāri spēlē labo un slikto policistu – viss atkarīgs no situācijas. Cenšas būt godīgs savā darbā, bet nebaidās iesaistīties arī netīros darījumos.

Linards Staško (Edvīns Klimanovs)

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Doļska kolēģis. Cilvēks ar saviem tarakāniem galvā, ārēji liekas godīgs un taisnīgs, taču patiesībā arī vēlas labumu gūt tikai sev. Sadarbosies ar visiem, ar kuriem sadarboties būs izdevīgi. Ir gatavs nodot jebkuru jebkurā laikā.

Anna Žvīre (Anta Aizupe)

FOTO: PUBLUCITĀTES FOTO

Mīloša, sirsnīga sieviete, kura vēlas mīlestību un ģimeni. Kad pēkšņi bezvēsts pazuda Annas vīrs, viņas dzīve kardināli mainījās un viņa tika ierauta jaunā un negaidītā notikumu virpulī.

Hūberts Doļskis (Normunds Bērzs)

FOTO: PUBLUCITĀTES FOTO

Ģenerālprokurors ar milzīgu spēku un ietekmi. No viņa baidās ne tikai noziedzīgās pasaules dalībnieki, bet arī policisti, politiķi un viņa paša padotie. Cilvēks, kura emocijas nolasīt nav iespējams. Skatoties acīs, nav saprotams – vai viņš ir tavs draugs vai lielākais ienaidnieks. Spēj palīdzēt cilvēkiem pakāpties augstāk vai arī iznīcina ar vienu knipi.

Skaties jaunāko seriāla “Nemīlētie” sezonu no 5. septembra nākamās paaudzes televīzijā Go3, no 19. septembra kanālā TV3 no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 21.10, kā arī TV3play.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Populārais pašmāju seriāls “Nemīlētie” atgriežas pie skatītājiem ar sesto sezonu “Nolemtie 4”, kurā notikumi risināsies piecus gadus pēc spraigajiem pavērsieniem iepriekšējās sezonas noslēgumā. Varas cīņās iesaistīsies jauni spēlētāji, bet seriāla iemīļotie tēli turpinās cīņu par ietekmi, naudu un mīlestību. Jaunā sezona pirmizrādi 14. augustā piedzīvo Go3 televīzijā, bet kanālā TV3 skatāma no 28. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm