tv3.lv

Drausmā nāvē bojā iet viens no ”Nemīlēto” galvenajiem tēliem

Kā intervijās Skaties.lv jau brīdinājuši ”Nemīlēto” aktieri, šajā stāstā varoņu nāves skatītājus pārsteigs absolūti negaidīti un nepielūdzami. 28. sērijā notikusi pirmā.

Sērijas sākumā Artūra Dīča atveidotais Oskars Zīle, sagaidījis zvanu no Zanes, atbrauc pie viņas uz mājām, lai aizvestu savu draugu Normundu (Ģirts Rāviņš), kurš ir galīgi pārdzēries. Un tad sākas nenovēršamu notikumu virkne, kas rezultējas ar katastrofu.

Likteņa ironija – brīdī, kad draugi mēģina nokļūt mājās, viņi nokļūst Žoras redzeslokā, kurš nomaļā vietā kaut ko gaida.

Iereibušais Normunds uzrunā Žoru un ierosina ”parunāt par Ingu”. Zaļā pūķa iedrošināts, Normunds izaicina Žoru uz dūru cīņu. Protams, spēks ir Žoras pusē, taču negaidīti kautiņu pārtrauc Oskars, kurš Žoram pa galvu iebliež ar stieni.

Normunds atkārtoti metas virsū bezsamaņā gulošajam Žoram. Oskars apstādina Normundu, un vīri secina, ka Žora pamatīgi asiņo un raustās konvulsijās. Tiek izlemts vīrieti iestūķēt bagāžniekā un nogādāt drošākā vietā.

Nelāgos notikumus iztraucē Sandra, kura paziņo, ka ieradusies, lai satiktos ar Žoru.

Sākotnējā iecere vest Žoru uz slimnīcu izplēn, kad izrādās, ka vīrietis vairs neelpo. Tad tiek izlemts braukt pēc lāpstām, lai apraktu līķi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas notiks tālāk? Vai noziegums tiks atklāts?

Tu vēl neseko šī aizraujošā seriāla notikumiem? Pēdējais laiks pieslēgties! Skaties ”Nemīlētos” no pirmdienas līdz ceturtdienai 21.05 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu