Ieskats aizkulisēs: sākusies iemīļotā seriāla "Nemīlētie" piektās sezonas filmēšana

Jau ilgāk nekā mēnesi norit aktīvs darbs pie pašmāju seriāla “Nemīlētie” jaunākās, piektās sezonas filmēšanas, kas jau rudenī atkal priecēs skatītājus nākamās paaudzes televīzijas Go3 un kanāla TV3 ekrānos. Piedāvājam ielūkoties seriāla filmēšanas aizkulisēs.

2022. gada 29. jūlijā 10:13

Skarbs sižets, negaidīti pavērsieni un lielisks aktieru sastāvs “ieraus” seriāla notikumu virpulī arī šajā sezonā. Seriālu, kā ierasts, caurvīs stāsts par mīlestību, sabiedrības morāli un spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunajā sezonā tiks vilkta ļoti plāna robeža starp dzīvību un nāvi, draudzību un nodevību, patiesību un meliem. Kurš kuru – tāds ir jautājums, uz kuru mēģināsim rast atbildi šajā sezonā.

“Šajā sezonā skatītājus sagaida daudz negaidīti pavērsieni un nodevība uzglūnēs ik uz stūra. Seriālā ienāks jauni tēli un veidosies jaunas attiecības. Cauri saspringtiem un nervus kutinošiem notikumiem mīsies mīlestība un jauni jūtu uzplaukumi. Filmēšanas process ir spraigs, bet netrūkst arī komisku brīžu, kas palīdz pārvarēt sarežģītos brīžus”, atzīst seriāla producente Ieva Salceviča.

Seriāla “Nemīlētie” piektā sezona televīzijā Go3 un kanālā TV3 tiks demonstrēta rudenī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Populārais pašmāju seriāls “Nemīlētie” atgriežas pie skatītājiem ar sesto sezonu “Nolemtie 4”, kurā notikumi risināsies piecus gadus pēc spraigajiem pavērsieniem iepriekšējās sezonas noslēgumā. Varas cīņās iesaistīsies jauni spēlētāji, bet seriāla iemīļotie tēli turpinās cīņu par ietekmi, naudu un mīlestību. Jaunā sezona pirmizrādi 14. augustā piedzīvo Go3 televīzijā, bet kanālā TV3 skatāma no 28. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm