tv3.lv

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla ”Nemīlētie” varoņi

10. septembrī tirdzniecības centrā ”Alfa” tika atklāta TV3 seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kuras laikā apmeklētāju acu priekšā atdzīvojās seriāla tēli. Izstādes atklāšanā viesojās arī seriāla aktieri – Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Edijs Zalaks, Ģirts Rāviņš, Samira Adgezalova, Egils Melbārdis, Daiga Gaismiņa, Gundars Grasbergs, Andrejs Alens, Juris Lisners, Tom J. Benedict (Toms Liepājnieks).

2020. gada 11. septembrī 14:57

No 10. septembra tirdzniecības centrā ”Alfa” apmeklētājiem būs apskatāma TV3 seriāla ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kas veidota, izmantojot paplašinātās realitātes iespējas, sadarbībā ar tehnoloģiju aģentūru ”Overly”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīsties ar TV3 jaunā seriāla ”Nemīlētie” varoņiem!

Izstādē ir apskatāmi deviņpadsmit seriāla varoņu foto stāsti, kurus ir iemūžinājis fotogrāfs Lauris Vīksne.

Izstādes bildes ir tapušas Rīgā, industriālajā kvartālā ”Sporta iela 2”, kas ir bijusi arī viena no seriāla filmēšanas lokācijām. Izmantojot ”Overly” aplikāciju, varoņus ir iespējams iedzīvināt, noklausoties un iepazīstoties ar katra tēla paša ierunātiem stāstiem – dziļi patiesiem, skarbiem un arī sāpīgiem.

TV3 ikvakara seriāls – dzīves drāma ”Nemīlētie” ir veidota, balstoties uz patiesiem notikumiem pēc lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nosodītie” pirmās daļas motīviem.

Seriāls stāsta par zaudētājiem un neveiksminiekiem, kuri vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi.

Kāds savu mīlestību ir gatavs pārdot par grašiem, bet kāds uzticīgi mīl, lai cik arī ilgi otrs būtu jāgaida. Neskatoties uz seriāla skarbo sižetu, tas ir arī stāsts par mīlestību – lielu, spēcīgu un sāpīgu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm