tv3.lv

”Man nav bail no skatītāju viedokļa!” Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ”Nemīlēto” lielāko intrigu

Seriāla ”Nemīlētie” komandai pievienojusies Samira Adgezalova, kura atveido Sandru – tēlu, kas tiek pieteikts kā sirsnīga prostitūta. Sarunā ar Skaties.lv Samira atklāj, kā sākotnējās bažas, saņemot piedāvāju atveidot prostitūtu, nomainījusi patiesa interese par tēlu un notikumiem seriālā, kā arī iezīmē vienu no lielākajām intrigām, kas gaidāma ”Nemīlētajos”.

2020. gada 20. septembrī 14:12

Kā, uzsākot sarunu ar Skaties.lv, smejas Samira, pirmais jautājums, ko viņai uzdod intervijās, ir par eksotisko izskatu, un aktrisei uz to jau ir ietrenēta atbilde.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Esmu dzimusi Latvijā, Rīgā, bet manī rit azerbaidžāņu, irāņu, latviešu un krievu asinis,” atklāj aktrise. Latvietei netipiskie sejas vaibsti nekad viņai nav traucējuši izveidot lielisku aktrises karjeru.

”Jā, iespējams, Baibiņas lomai ”Pūt vējiņos” es nederētu, kaut gan… Viss atkarīgs no režisora! Vairs nav to stereotipu par konkrētu tipāžu atbilstību konkrētām lomām.

Profesijā nejūtu nekādu diskrimināciju izskata dēļ, cilvēki kļūst arvien atvērtāki,” stāsta Samira.

To, ka viņa nudien nav tikusi diskriminēta, apliecina arī Samiras plašā seriālu pieredze. Viņa filmējusies ”Ēnu spēlēs”, ” Svešajā sejā”, ”Bitīt` kapos”, un nu pievienojusies arī ”Nemīlētajiem”.

Samiras varone Sandra tiek pieteikta kā mierīga un sirsnīga meitene, kurai dzīvē nav paveicies – Sandra kļuvusi par prostitūtu, jo kaut kā jāizdzīvo. Skaista meitene, bet visu laiku viņas dzīvē kaut kas noiet greizi.

Jautāta par sava tēla interesanto pieteikumu – ”sirsnīga prostitūta”, Samira izplūst smieklos – jā, tāda Sandra arī esot!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Sandra sirdī nav ļauna, vienkārši viņas dzīve ir iekārtojusies šādi. Sandra ir spiesta izdzīvot.

Taču pat šādā profesijā un šādos apstākļos Sandra spēj saglabāt savu gaišumu un pret sev tuvajiem cilvēkiem ir ļoti jauka un sirsnīga.

Viņa māk par sevi pastāvēt, ir drosmīga un bezbailīga. Un, par spīti apstākļiem, Sandra nezaudē cerības stariņu un gaišu skatu uz nākotni,” savu varoni raksturo Samira.

Aktrise neslēpj – tad, kad viņai seriālā piedāvāta prostitūtas loma, sākumā bijušas nelielas bažas.

”Taču, kad tuvāk iepazinu savu tēlu, sapratu, ka mana varone ir ļoti interesanta.

Domāju, ka arī skatītāji nav tik stulbi un saprot, ka aktieri dzīvē nav tie tēli, ko viņi atveido seriālā.

Jebkurā gadījumā – man nav bail no nekāda viedokļa, kas skatītājiem radīsies. Tā ir aktiera profesijas specifika,” prostitūtu tēlot nebaidās Samira.

Aktrise pati seriālus skatās reti laika trūkuma dēļ, taču ”Nemīlētos” viņa paskatījusies, un stāsts viņu ļoti uzrunājis.

”Man scenārijā patīk tas, ka tas ir absolūti neparedzams un tajā notiek negaidītas lietas. Kāds uzrodas, kāds pazūd, nekas nav prognozējams. Skatītajiem būs ļoti interesanti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tu iemīli kādu tēlu, un te – absolūti negaidīti šis tēls mirst. Seriālā būs tādi brīži. Tāpēc tā ir lielākā intriga – kurš izdzīvos,” ļoti interesantu intrigu skatītājiem uzbur Samira.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm