Noslēgsies seriāla "Nemīlētie" ceturtā sezona

Pašmāju seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2” ir sasniegusi savu kulmināciju. Spriedzes pilnā sezonas noslēdzošā sērija pie kanāla TV3 skatītājiem dosies ceturtdienas, 26. maija, vakarā.

2022. gada 24. maijā 10:14

Visas sezonas garumā seriāla varoņi ir gājuši cauri smagiem dzīves pārbaudījumiem, zaudējot draugus un tuviniekus, izbaudot nodevību un neuzticību, saskaroties ar atriebību un nežēlību. Cik maksā mīlestība, ko mēs esam gatavi ziedot naudas dēļ, un ko darīt mīlestības vārdā? Šie ir jautājumi, kas tika šķetināti šajā sezonā, bet tikai pēdējā sērijā redzēsim, kā noslēgsies Makara viltīgais plāns, kā arī Letīcijas un Lorensa negaidītā tikšanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Visu ceturto sezonu Lorenss dzīvoja pagātnes rēgu ēnā. Viņš juta, ka viņu vajā kaut kas saistībā ar pagātni un, tā kā Lorenss ir mazliet apveltīts ar intuīciju, viņš juta, ka vajātājs ir saistīts ar Armandu, kurš bija nogalinājis Normundu, Māri un vēl daudzus no mūsu draugiem. Tikai tam nebija skaidru pierādījumu. Tad neviļus atklājās, ka šī persona ir Armanda māsa Letīcija, kura nepārtraukti vajā Lorensu.

Ceturtās sezonas noslēgumā ir pienācis brīdis, kad ir neizbēgama satikšanās ar Letīciju. Kā tas notiks un kurš beigās izdzīvos, skatieties ceturtās sezonas noslēgumā,” aicina Lorensa lomas atveidotājs Gundars Grasbergs.

“Šī sezona, manuprāt, bija visgrūtākā, jo tā tika filmēta ļoti sarežģītos apstākļos saistībā ar notikumiem visā pasaulē, Covid-19 uzliesmojums un tā ierobežojumi, kā arī karš Ukrainā. Visu filmēšanas komandu un aktierus tas ļoti iespaidoja, katru dienu bija jauni izaicinājumi un situācijas, kuras steidzami jārisina. Visai filmēšanas komandai un aktieriem šis periods bija emocionāli grūts. Manuprāt, rezultāts ir izdevies, neskatoties uz visām grūtībām.

Paldies visiem aktieriem un filmēšanas komandai, ka spēja pielāgoties šiem apstākļiem un veiksmīgi pabeigt iesākto filmēšanas procesu! Rezultātu lai bauda skatītāji pie TV ekrāniem,” saka seriāla producents Rimvidas Martinaitis.

Kā noslēgsies seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2”? Skaties noslēdzošo sēriju ceturtdien, 26. maijā, pulksten 21.10 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Populārais pašmāju seriāls “Nemīlētie” atgriežas pie skatītājiem ar sesto sezonu “Nolemtie 4”, kurā notikumi risināsies piecus gadus pēc spraigajiem pavērsieniem iepriekšējās sezonas noslēgumā. Varas cīņās iesaistīsies jauni spēlētāji, bet seriāla iemīļotie tēli turpinās cīņu par ietekmi, naudu un mīlestību. Jaunā sezona pirmizrādi 14. augustā piedzīvo Go3 televīzijā, bet kanālā TV3 skatāma no 28. augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.10.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm