tv3.lv

TV3 piedāvās jaunu ikvakara seriālu "Nemīlētie" ar iemīļotiem aktieriem

31. augustā pie skatītājiem kanālā TV3 un video satura platformā Go3 nonāks jaunais ikvakara seriāls – dzīves drāma “Nemīlētie”, kas veidota, balstoties uz populārā lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas triloģijas “Nemīlētie”, “Svešinieki”, “Nosodītie” pirmās daļas motīviem.

2020. gada 20. jūlijā 9:30

TV3 seriālā “Nemīlētie” galvenās lomas atveidos aktrise Rēzija Kalniņa, Egons Dombrovskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks. Seriālā piedalīsies arī aktrise Inita Sondore, Dārta Daneviča, Ģirts Rāviņš, Toms Liepājnieks un citi skatītāju jau iepazīti un iemīļotie aktieri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriāls stāsta par zaudētājiem un neveiksminiekiem, kuri vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi. Kāds savu mīlestību ir gatavs pārdot par grašiem, bet kāds uzticīgi mīl, lai cik arī ilgi otrs būtu jāgaida.

Neskatoties uz seriāla skarbo sižetu, tas ir arī stāsts par mīlestību – lielu, spēcīgu un sāpīgu. Stāsts par spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē. Mīlestība, sabiedrības morāle un dzīves realitāte ir trīs stāsta centrālās sižeta līnijas.

“Kad 2008. gadā pasauli pārņēma finanšu krīze, vieni bagātīgi investēja savā biznesā, citi palika bez nekā, bankrotējot un meklējot iespējas, kā izdzīvot. Seriāls “Nemīlētie” stāsta tieši par šo laika posmu, par pamatu izmantojot reālas personības dzīvesstāstu.

Tas ir stāsts par jaunu vīrieti, kurš mīlestības dēļ upurēja savu dzīvi un brīvību, nonākot bezdibeņa malā, bet nenododot ne sevi, ne savus tuvos,” par seriālu stāsta producents Rimvīds Martinaitis.

Seriālu veido “Viņas melo labāk” un “Radiņu” radošā komanda

Seriālu Latvijā veido skatītāju iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk” un “Radiņi” producentu kompānija “Videometra” (producenti Audrius Janušausks un Rimvīds Martinaitis) un Lietuvā plaši pazīstamais režisors Raimunds Baņonis, kurš kopumā ir veidojis vairāk nekā desmit seriālus Lietuvā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimunds atzīst, ka, strādājot Latvijā, lielākais izaicinājums ir valoda, viņš mēdz nesaprast dažus vārdus tekstā, bet tas netraucē darba procesam, jo aktieri ar savu tēlojumu ļauj saprast pat vairāk nekā tulkotas rakstu zīmes.

Scenāriju un aktieru dialogus no lietuviešu valodas tulkojusi un adaptējusi dramaturģe Rasa Bagavičute-Pēce.

“Seriālu veido, manuprāt, labākais lietuviešu kino un teātra režisors Raimunds Baņonis, kurš, apvienojot savu profesionalitāti ar lielu radošo pieredzi, ar aktieriem lieliski atrod kopīgu valodu. Filmēšanas laukumā es redzu, ka aktieriem patīk strādāt kopā ar Raimundu, ka viņi ir atvērti viņa idejām, veiksmīgi iedzīvinot režisora ieceres, veidojot izcilu kopdarbu.

Es esmu pārliecināts, ka seriāla skatītāji spēs saskatīt līdzības ar pašu piedzīvoto šajā laikā, atrodot tēlu, kuram dzīvot līdzi.. Protams, būs arī tādi personāži, kurus nevarēs paciest ne mata galā, bet tas ir gluži tāpat kā dzīvē – no mīlestības līdz naidam viens solis,” atklāj seriāla producents Rimvīds Martinaitis.

Dzīves drāma “Nemīlētie” – no 31. augusta kanālā TV3 un video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm