tv3.lv

Seriālam ”Radiņi” dakterītes lomā pievienojas atraktīvā ”Lauku sētas” saimniece Sarmīte

Seriāla “Radiņi” skatītājus šosezon gaida daudzi jauki pārsteigumi viesaktieru veidolā. Jau drīz TV draugiem būs iespēja novērtēt “Lauku sētas” visu laiku atraktīvākās saimnieces tēlojumu. Dakterītes lomā seriālam pievienosies saimniece Sarmīte Kukaine – Oleksāne.

2019. gada 22. oktobrī 16:30

“Mans uzdevums ir seriālam piesaistīt labus un talantīgus “neaktierus”. Sarmīte man ir laba draudzene – viņa ir ļoti atsaucīga un pretimnākoša, tāpēc uzreiz iedomājos par viņu, kad bija uzdevums seriālam atrast atraktīvu dakterīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jā, “Lauku sētu”, protams, esmu redzējusi, bet tam nebija sakara ar šo šovu, drīzāk ar Sarmītes atraktīvo būtību,” Skaties.lv stāsta seriāla producente Elita Širšone.

Sarmītei, kuru skatītāji jau iepazinuši vairākos šovos, filmēšanās seriālā bijis pavisam jauns izaicinājums.

“Seriālā iepriekš nebija būts, tikai šovos.

Bet, zini, filmēšanas laukumā nejutos sliktāk kā Zane Burnicka vai Normunds Laizāns! Aktieri mani savā starpā pieņēma superīgi, sajūtas filmējoties bija fantastiskas,” Skaties.lv priecīgi stāsta Sarmīte.

Filmēšanas laukumā viņa jutusies kā zivs ūdenī, un to pamanījuši ari “Radiņu” veidotāji. Ja sākotnējā iecere bijusi Sarmīti nofilmēt vien vienā epizodē, galu galā Sarmīte uzaicināta dakterītes lomā iejusties vēlreiz, tikusi arī pie runājāmā teksta – kā īsta aktrise!

Kā var pačukstēt Sarmīte, īpašā sajūsmā viņa bijusi par saspēlēšanos ar Juris Hiršu.

“Ar viņu sastrādāties bija ļoti viegli un forši. Vispār ar visu šo aktieru ansambli bija ļoti jauki,” prieku par doto iespēju neslēpj Sarmīte.

Seriāla faniem jāseko notikumiem – Sarmītes uznāciens jau drīzumā, un jau tagad skaidrs, ka aktieru saspēle ar “Lauku sētas” zvaigzni būs lieliska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atklāj producente, Sarmītes debija “Radiņos” būs 15. novembrī. Lomiņa būs gana nopietna – “Lauku sētas” saimniece kā dakterīte palīdzēs populārajam aktieru ansamblim visai amizantu problēmu risināšanā un savu talantu atrādīs vairākās sērijās.

Seko līdzi “Radiņu” dienām un nedienām no 11. oktobra piektdienās 20:20 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm