Seriāls "Tunelis": Andris Bulis atklāj, cik viegli bija iemiesoties savā varonī

31. janvārī 10:50

Šodien, 31. janvārī, pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem dodas pašmāju seriāla “Tunelis” trešā sezona. Galvenie varoņi atkal atgriezīsies ieslodzījumā, turklāt pirmo reizi tiks apskatīta arī sieviešu cietuma sižeta līnija, sola seriāla veidotāji. Kas vēl skatītājus sagaida seriāla jaunajā sezonā, “900 sekundēs” pastāstīja galvenā varoņa lomas atveidotājs, aktieris Andris Bulis.

Runājot par seriāla “Tunelis” trešās sezonas notikumiem, Andris Bulis atklāj, ka galvenā intriga vērpta ap to, ka ir divi cietumi, ko šķir milzīga siena, kas seriāla ir iespējams, bet dzīvē nav bijis un, visdrīzāk, nekad arī nebūs, – ir sieviešu cietums un vīriešu cietums. “Būs šīs divas paralēlās līnijas, un kādā brīdī viena bez otras neiztiks,” stāsta Bulis, kurš seriālā iejuties galvenā varoņa Kārļa lomā.

Pirms trim sezonām seriāla “Tunelis” sižeta līnija attīstījās no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie. “Man patīk, ka mums izdevās cietumu neromantizēt, kā tas notiek pasaulē. Te tomēr ir skarbā realitāte,” saka Bulis. Tiem, kuri pārmet, ka seriālā, piemēram, trūkst cietuma slenga, aktieris teic: “Mēs tomēr esam pietuvinājušies televīzijai, lai var skatīties arī parasts cilvēks, citādi, ja būtu jārunā slengā – daži aktieri bija samācījušies –, būtu jālaiž apakšā titri, ko tas nozīmē.”

Jautāts, cik viegli bija iemiesoties savā varonī un pēc tam “atmiesoties”, Bulis smej, ka no tēla tikt ārā bijis ļoti vienkārši: “Paveras Brasas cietuma vārti un tu skrien.

Pirmā sezona bija grūtāka, jo pirmajā sezonā sižets bija aktieriski man sarežģītāks. Trešajā sezonā ir tā – tu pat nopriecājies, ka ir siltāka kamera. Tu sāc novērtēt tādas lietas, ko, pieļauju, novērtē arī cilvēki, kuri ir bijuši ieslodzījuma vietā.

Pirmajā sezonā mēs daudz filmējām karcerī, kas ir pagrabstāvā, kur ir mitrs. Tur daudz laika iemiesoties nav. Tu esi reālos apstākļos.”

Fiziski lielākais pārbaudījums aktieriem bija aukstums. Ja uz ielas bija +5 grādu silts, tad Brasas cietuma telpā bija tikai 0 un noteikti mitrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šajā sezonā mums bija masu skati. Kad atnāk cilvēki uz masu skatiem, viņiem ir tāds pats šoks, kā man bija pirmajā sezonā būt reālajā vidē, un vide ir skarba,” saka Bulis, kurš vienlaikus iejuties arī gida lomā.

“Būs interesanti, būs arī nedaudz mīla,” “seriāla trešo sezonu ieskicē aktieris.

Populārā Go3 oriģinālseriāla “Tunelis” trešajā sezonā galvenie varoņi atgriezīsies ieslodzījumā, turklāt seriālā pirmo reizi tiks apskatīta arī sieviešu cietuma sižeta līnija, ko iedzīvinās aktrises Maija Doveika un Iveta Pole. Vai atkārtota bēgšana ieslodzītajiem būs pa spēkam? Un vai tam vispār ir jēga? Atbildes uz šiem jautājumiem varēs meklēt nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 31. janvāra.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm