Skatītāji jaunā latviešu cietuma seriāla ainās atpazīst leģendāro ballīšu meku – Grīvas krogu

Skatītāju uzslavas jau izpelnījies Go3 oriģinālseriāls “Tunelis”, kurš atspoguļo dzīvi Brasas cietumā un ieslodzīto izbēgšanas plānošanu. Kā ievērojuši skatītāji, dažādas otrā plāna lomiņas seriālā atveido Latvijas šovbiznesa zvaigznes. Daļa ainu, kas redzamas seriālā, filmētas leģendām apvītajā “Grīvas krogā”.

2021. gada 6. janvārī 14:35

Kā atpazinuši “Tuneļa” skatītāji, krodziņš, kurā pusdienas ieturēt iecienījuši dažādi cietuma darbinieki, ir mūziķa Sanda Kiopa līgavai piederošais “Grīvas krogs”, kurā ne vienu reizi vien risinājušies leģendāri un skandalozi šovbiznesa notikumi. Kā otrā plāna aktieris pie galdiņiem pavīd pats Kiops.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Skaties.lv atklāj mūziķis, seriāla producenti paši izteikuši vēlmi filmēt ainas “Grīvas krogā”.

“Filmēšana norisinājās aptuveni trīs, četras stundas, tajā piedalījās latviešu un lietuviešu komandas. Es biju atbraucis uz “Grīvas krogu”, lai pats nofilmētu no malas seriāla filmēšanas gaitu, bet sanāca tā, ka man producenti palūdza, lai pats arī vēl pafilmējos dažās seriāla ainās,” stāsta Kiops.

Kiopa iemūžinātos filmēšanas aizkadrus apskati TE!

Abi ar Dainu, protams, ar interesi sākuši skatīties “Tuneli”, lai novērtētu rezultātu, un atzīst, ka seriāls ļoti iepaticies.

“Tā kā esmu krievu kriminālo seriālu fans, man personīgi šis latviešu un lietuviešu kopražojuma seriāls arī iet pie sirds. Dainai jau daudzi kroga apmeklētāji ir teikuši, ka bijuši pārsteigti, kad ieraudzīja mūsu krodziņu seriālā,” stāsta mākslinieks.

Tu vēl neskaties “Tuneli”? Spied TE un baudi seriālu, ko slavē visi, sev ērtā laikā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan seriālā izskan teksts, ka krodziņā nevajag izvēlēties kartupeļus ar karbonādi, Kiops var nomierināt izsalkušos – tā bijusi vienkārši scenārija frāze, ko aktrisei bijis jārunā. Citi karbonādes cienītāji “Grīvas krogā” var būt bez bēdu.

“”Grīvas krogā” ir tikai debešķīgi garšīgi ēdieni un slāpes veldzējoši dzērieni.

Tuklāt šobrīd, kad vairums krogu un restorānu ir ciet, “Grīvas krogs” strādā katru dienu, un visi ir laipni aicināti gardi paēst un sasildīties no ziemas aukstuma ar kādu stiprāku dzērienu,” kārdina Kiops.

Starp citu, šis nebūt nav pirmais gadījums, kad “Grīvas krogs” uzdrošinās būt drosmīgāks, nekā citi! Iespējams, to varētu dēvēt par pašmāju slavenāko krogu, jo tajā gadu gaitā norisinājušās leģendāras ballītes, kurās tapuši vēsturiski kadri. Skaties.lv apkopoja dažus no tiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm