tv3.lv

Reklāmu zvaigzne, slavenu animācijas filmu varoņu balss un tagad atraktīvā blondīne “Svešajā sejā” – universālā aktrise Zane Aļļēna

Pirms daudziem gadiem viņu pazinām kā Elīzu seriālā “Mīli mani mūžam!”. Manīta arī citos pašmāju seriālos, taču ikdienā viņa nodarbojas ar pavisam ko citu – animācijas filmu ierunāšanu. Taču pagājušajā nedēļā aktrise Zane Aļļēna TV ekrānā atgriezās kā Justīne jaunajā superseriālā “Svešā seja”, tāpēc portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

2017. gada 21. oktobrī 9:30

Savu kāju spērusi gandrīz visos populārākajos latviešu seriālos, bet pārsvarā epizodiskās lomās, kas Zanei šķiet ļoti saistoši: “Ir loģiski, ka aktieris visu laiku nevar būt galvenajās lomās. Tā taču nenotiek! Man ir interesanti spēlēt mazās, epizodiskās lomas, kur varu uztaisīt interesantu tēlu. Piemēram, nezinu, cik apjomīgs būs Justīnes tēls – vai uz dažām sērijām, vai ilgāk.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Justīne “Svešajā sejā” ir un būs ļoti krāsaina sieviete, kas aktrisei šķitis kā izaicinājums. “Jāspēlē blondīne uz lieliem papēžiem. Gan šī, gan jebkura loma man ir sevis izaicināšana, un es nešķiroju, vai tas ir seriāls, filma, teātris vai reklāma.”

Zani pēdējos gados visbiežāk varēja manīt telekomunikāciju uzņēmuma “Tele2” veidotajās reklāmās, kur darbojās tandēmā ar Dailes teātra aktieri Mārtiņu Poču. Jautāju, vai tās dēļ viņu uz ielas atpazīst, aktrise paliek domīga: “Man nesen Cēsīs veikalā pienāca klāt vīrietis un teica – tu esi aktrise! Un es samulsu, neesmu pieradusi pie atpazīstamības.

Atceros, “Mīli mani mūžam!” laikā nevarēja Vecrīgā ieiet klubā, kad jau liek parakstīties uz krūtīm. Tas tiešām bija traks laiks,” atmiņās gremdējas viņa.

Atgriežoties pie paša galvenā, seriāla “Svešā seja” jaunās varones Justīnes, Zanei ar viņu neesot pilnīgi nekā kopīga, kas vērtējams ar plusa zīmi. “Ir labi, ja aktierim jāizkāpj no savas komforta zonas un sava kautrīguma.”

Bez šī seriāla aktrisi var redzēt arī Regnāra Vaivara iestudējumā Valmieras Drāmas teātrī “Klusa nakts, dzēra nakts”, kā arī Nacionālā teātrī bērnu izrādē “Sudraba slidas” un “Teātrī TT” viņa spēlē izrādē “Icikēriks”. Zane ierunājusi arī daudz slavenus animācijas filmu varoņus, kā, piemēram, Nepatiku “Prāta spēlēs”, zaķenīti inspektori “Džūdiju Hopsu” “Zootropolē”, bet multfilmā “Krūdi” viņa bija Ipa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par nākotnes plāniem Justīnes lomas atveidotāja runā izvairīgi. “Viss plūst un mainās, un nekad neko nevar paredzēt. Izmantošu sev dotās iespējas un, kad vien varēšu, pavadīšu laiku ar savu dēlu,” tā Zane.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm