tv3.lv

“Sievietes ar “piepumpētām” lūpām man “sit ārā korķus”!” “Svešās sejas” aktieri dalās pārdomās par plastisko ķirurģiju

Kanāla TV3 skatītājiem darba dienu vakaros ir iespēja sekot līdzi jau otrajai “Svešās sejas” sezonai. Tajā, kā zināms, galvenie notikumi risinās Muižnieku ģimenes klīnikā, kuri specializējas plastiskajā ķirurģijā. Piedāvājam trīs seriāla aktieru – Egila Melbārža, Niklāva Kurpnieka un Ingas Misānes-Grasbergas skatījumu par šo tematu.

2018. gada 1. martā 17:07

Laika gaitā portālā Skaties.lv publicētas intervijas ar teju visiem galvenajiem varoņiem, kuriem papildus arī jautājām, ko tad viņi īsti domā par šo medicīnas veidu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar gadiem viedoklis mainās

Egilam Melbārdim, kurš seriālā ir Stefans (pirms tam Kristaps), nav noteikta viedokļa, jo laika gaitā tas mainoties. “(Ilgi domā.) Es pieļauju, ka, laikam ejot, iespējams, manas domas par plastisko ķirurģiju arī var mainīties. Jo, ja salīdzinām, es par to pašlaik domāju un skatos nedaudz citādāk kā pirms vairākiem gadiem,” atzīst Melbārdis, kurš pilnībā uzskata, ka ir situācijas, kad tā var izglābt cilvēkam dzīvību.

“Tā tas bija arī ar manu tēlu otrās sezonas sākumā. Tā ir vienkārši ģeniāla lieta, jo spēj radīt brīnumu lietas pēc smagām traumām vai operācijām, īpaši mūsdienu medicīnā,” tā Nacionālā teātra aktieris, kurš uzskata, ka arī sevis, kā viņš pats saka, “uzprišināšana, ja to dara ar mēru, viss ir ok! Tā vispār ir baigi interesantā tēma.”

Pati ar to saskarties nevēlas

Savukārt viņa kolēģe Inga Misāne-Grasberga, kura “Svešajā sejā” iejūtas Vītoliņu viesu nama pārvaldnieces Lienītes lomā, uz to raugās nedaudz citādāk. “Plastiskais ķirurgs ikdienā strādā ar pilnīgi parastiem cilvēkiem, kuri vēlas mainīt savas dzīves un izskatu tikai tāpēc, ka viņi grib justies labāk vai viņiem kaut kas traucē. Varbūt, ka tas ir līdzekļu un attieksmes jautājums, grūti pateikt. Es tikai zinu to, ka pati ar to vēl nevēlētos saskarties,” savu nostāju attiecībā uz vienu no “Svešās sejas” galvenajiem tematiem ieskicē Nacionālā teātra aktrise.

Viņas dzīvē tas ir neapgūts lauciņš, tāpēc padziļinātas zināšanas par un ap plastisko ķirurģiju aktrise nav guvusi, taču, iespējams, seriāls “Svešā seja” ļaus viņai gūt ieskatu nezināmajā.

Medicīniskiem nolūkiem – jā

“Mani tas katrā ziņā neinteresē. Es vēl esmu jauns, varbūt, kad būšu vecs, domāšu citādāk. Ja sieviete staigā apkārt ar piepumpētām lūpām, pie manis viņa var nenāk runāties, jo man tas vienkārši sit korķus ārā,” diezgan kategorisks pret noteikta veida plastisko ķirurģiju ir Dailes teātra aktieris Niklāvs Kurpnieks, kurš seriālā atveido Muižnieku ģimenes vienu no atvasēm Bruno.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bet ir izņēmumi, piemēram, kaut kādas rētas, kas sievietei liek justies slikti. Ja viņa to izlabo ar plastiskās ķirurģijas palīdzību – kāpēc nē!? Es neesmu pret to, bet domāju, ka tas ir domāts tam, lai novērstu kaut kādus defektus, kas traucē ikdienā, nevis mēģināt uzlabot to, ko vairāk neuzlabosi,” tā jaunais aktieris.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm