tv3.lv

Nākamnedēļ “Svešā seja” piedzīvos bildinājumu

Kanāla TV3 seriāla “Svešā seja” otrā sezona ir pusē, un kamēr lielais fināls vēl aiz kalniem, tā veidotāji parūpējušies par īpaši interesantu notikumu attīstību. Jauni tēli, jauni fakti no pagātnes un priecīgas vēstis nākotnei – tas un daudz kas cits jūs visus sagaida jaunākajās sērijās.

2018. gada 25. martā 14:21

Zaiga ienāk klīnikā ar šantāžu

Kā atklājās aizvadītajā nedēļā, šīs sezonas vienam no galvenajiem varoņiem Artim Muižniekam ir kāds tumšs noslēpumsno pagātnes – pret viņu izvirzīta apsūdzība par izvarošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To uzgāja izmeklētājs Cimdiņš, kurš savukārt šo informāciju nodeva tālāk savam labākajam draugam Stefanam, kurš ātri vien saprata, cik ir divi plus divi, un dabūja Arta “upuri” rokā. Notikums risinājies laikā, kad Artis vēl tikai mācījies par mediķi. Stefans acīmredzot pierunājis Zaigu, lai viņa ceļ šo lietu gaisā, bet viņa klīnikā ieradīsies, lai šantažētu savu pāridarītāju.

Kā šis viss atrisināsies? Vai Artis patiešām Zaigu savā laikā izvarojis? Noskaidrosies jau pavisam drīz!

Einārs bildinās Džeinu

Kā vēsta kanāla TV3 mājaslapā publiski pieejamā anotācija, “Einārs sagādās Džeinai negaidītu pārsteigumu”, bet pēcāk pārādīsies info, ka jaunais pāris gatavojas kāzām. Turklāt “Svešās sejas” varoņu rindām pievienosies arī Markus Riva, kas abus laimīgos salaulās.

Tas nozīmē, ka seriālā otrā sezona visu iepriecinās ar jauku notikumu, taču, kas zina, vai ceļš pie altāra būs rozēm kaisīts.

Jaunākajiem notikumiem seko līdzi pirmdienu, otrdienu, trešdienu un ceturtdienu vakaros plkst. 20:20 kanālā TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm