tv3.lv

30 tūkstoši dalībnieku!!! Noslēdzies “UgunsGrēka” lielais detektīvs!

Līdz ar gada izskaņu, arī UgunsGrēka 16. sezonas pēdējā sērija izrādīta – kāzas aizvadītas, Sandija (visticamāk) iespundēta trakomājā, Mare SPA viesnīcai jauni īpašnieki, bet pats galvenais – Grīnberga slepkava notverta. Skatīsim, kas tad uzvarējis lielajā detektīvu spēlē!

2017. gada 2. janvārī 16:05

Līdz pat lielajam sezonas noslēgumam, 30. decembra pēcpusdienai, ikvienam interesantam un seriāla fanam bija iespēja piedalīties portāla Skaties.lv “UgunsGrēka” detektīvā, kur ikviens varēja iejusties izmeklētāja lomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībniekiem, kuru bija vairāk kā 30 tūkstoši (!), bija iespēja iepazīties ar 10 aizdomās turamo liecībām un alibi, un pašam izvērtēt, kurš tad īsti varētu būt vainīgais. Kā noskaidrojām izšķirošajā vakarā, Grīnbergu dzērumā “nejauši” nošāvusi Magda. Tagad laiks noskaidrot, kurš ir šīs spēles uzvarētājs.

Sirsnīgi apsveicam Matīsu N.! Ar Tevi sazināsies portāla pārstāvji, lai vienotos par balvas saņemšanu!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm