tv3.lv

Aktrises Olgas Dreģes nezūdošā skaistuma noslēpums – mīlestība pret cilvēkiem un apģērbs no “humpalām”

Mēs viņu pazīstam no daudzām izcilām lomām gan teātrī, gan arī latviešu kino, taču šogad viņas aprunātākais darbs Latvijā pavisam noteikti bija seriālā “UgunsGrēks” Lidijas tēlā, kad visa valsts ieslīga nelielās sēras, jo vienā no sērijām viņa it kā tika nogalināta, taču beigās viss beidzās veiksmīgi. Portāls “Skaties.lv” nolēma noskaidrot žiperīgās kundzītēs mūžīgā skaistuma noslēpumu.

2016. gada 3. decembrī 14:34

“Tie ir gēni! Mīlestība pret pret to, ko daru, un visiem cilvēkiem,” patiesību atklāj Dreģe, kura stāsta, ja varētu, apmīļotu visu pasauli. Viņa ir laimīga, ka var apdzīvot šo zemeslodi, bet nosoda tos, kas to piedrazo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es dzīvoju slāpdama, mēli izkārusi, un turpināšu tā darīt, jo zinu, ka Dieviņš mani mīl!” Tas arī redzams darba dienu vakaros kanālā TV3. “Es bieži saņemu komplimentus par to, kā var nospēlēt tik neglītu tēlu,” smej leģendārā Dailes teātra aktrise.

Foto

Labo izskatu nosaka arī apģērbs, kuru, aktrise neslēpj, nereti iegādā lietoto apģērbu veikalos jeb “humpalās”. “Par savu tēlu ir jārūpējas, un ne vienmēr pietiek ar to, ko piešķir teātris vai filmēšanas laukumā. Jau gadiem ik pa laikam iegriežos “humpalās” un paskatos, varbūt kaut kas noder arī Lidijas tēlam,” Latvijas populārākā seriāla aizkulises atklāj Āboliņu ģimenes galvas atveidotāja.

“Viss ir katra paša ziņā. Ja par sevi nerūpēsies, kurš tad cits to darīs?”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm