tv3.lv

Atmiņu albums: leģendārais aktieris un seksapīls Ģirts Ķesteris “Svešajā sejā” un “UgunsGrēkā”

Šonedēļ Latvijas mediju telpu pāršalca ziņa, ka kanāla TV3 darba dienu vakaru seriālā “Svešā seja” vairs neredzēsim Dailes teātra aktieri Ģirtu Ķesteri. Tas, vai viņš pavisam atvadās no TV ekrāna un seriāliem, pašlaik nav zināms, bet par godu viņa ieguldītajam darbam portāls Skaties.lv sagatavojis atmiņu albumu, kurā Ķesteris redzams spilgtākajos momentos no abiem seriāliem.

2018. gada 9. janvārī 15:17

Seriālā “UgunsGrēks” Ģirtam laika gaitā tika atvēlēti uzreiz divi tēli – ārsts Leons un viņa dvīņubrālis, “mužiks” Fēlikss, kurš seriāla izskaņā bija viens no galvenajiem tēliem. Arī “Svešajā sejā” viņš iejutās ar medicīnu saistītā varonī, spēlējot Rihardu Muižnieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai varonis atgriezīsies seriālā, vai arī gaidāma Ķestera atgriešanās TV seriālos citā ampluā, rādīs laiks, bet tikmēr piedāvājam izskriet cauri laikam un atcerēties aktiera gaitas kanālā TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm