tv3.lv

Beidzot Krista tiks brīvībā; Zentiņa turpina dzīvot melos – nākamnedēļ UgunsGrēkā!

Klāt kārtējā piektdiena, kad portāls Skaties.lv ielūkojas kanāla TV3 mājaslapā un saviem lasītājiem, kā arī kvēlākajiem faniem ziņo par to, kas notiks nākamajā nedēļā seriālā UgunsGrēks. Izskatās, ka Kristas nolaupīšanas drāmai beidzot būs pienācis gals, taču meitene nerēķinājās, ka ar atgriešanos reālajā dzīvē sāksies pavisam citas problēmas…

2016. gada 11. martā 14:21

Zenta turpina dzīvot melos, bet Magda – dzert!

Kā tas ierasts pēdējās nedēļās, Latvijas slavenākā istabene, Valmieras Drāmas teātra aktrises Regīnas Devītes atveidotā Zentiņa turpina piekopt visai jokainu dzīvesstilu. Melošana un klačošanās viņai vienmēr bijušas sabiedrotās, bet tagad tas jau iet pāri robežām. Anotācijā gan nav minēts, par ko tieši, bet Ulda Dumpja tēlotais Aivars atkal viņu pieķers sapinušos pašas mānekļos. Vai viņai atkal uzteiks darbu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Daigas Gaismiņas spēlētā Magda uzzina, ka visu šo laiku viņas audžumeitas vietā bijusi cita meitene – ļaunā Sandija (abas spēlē jaunā aktrise Marija Linarte), un, nespēdama to pārdzīvot, ķeras pie pudeles. Turklāt šo konkrēto dziru istabene nozags no Gunāra kafejnīcas, kas beigās novedīs pie tā, ka Pētersonu viesnīcas īpašnieks ar kafejnīcas galveno norunās – šī dāma alkoholu tur vairs nevarēs iegādāties.

Foto: UgunsGrēka filmēšanas laukumā parādījušies arī seriāla jaunākie tēli!

Sandija šokā – Krista ir dzīva!

Tas, ka Sandija turpinās tīt visus ap pirkstu, ir skaidrs, taču to, ka pati Krista viņai noticēs, visticamāk, negaidīja neviens. Ļaunā dvīņumāsa pārliecinās UgunsGrēka galveno varoni, ka viņa viņai ir “nocēlusi” Dāvidu. Interesanti, ko pats puisis par to teiks!? Spriežot pēc nākamās nedēļas publiski pieejamās anotācijas, vismaz pagaidām laupītāja izspruks no soda, jo arī Indulis uz viesnīcu izsaukts netiks. Vai viņa patiesi izvairīsies no pienācīga soda? Turpini sekot seriāla UgunsGrēks gaitām kanālā TV3, kā arī portālā Skaties.lv un video vietnē TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm