tv3.lv

“Bez Tabu” ieskatās seriāla “Ugunsgrēks” jaunās sezonas filmēšanā

Rosoties filmēšanas laukumā Bīriņu pilī, sastopam patiesi leģendārā seriāla režisori. Kopš pēdējās “Ugunsgrēka” sērijas televīzijas ekrānos ir pagājuši septiņi gadi, ko režisore sauc par pietiekami lielu pauzi!

Inta Gorodecka
vēlas saglabāt intrigu

Cilvēki ir tikai cilvēki, mēs visi novecojam, tāpēc bija jāņem vērā šis aspekts. Jaunajā sezonā būs visi vecie aktieri, to es apsolu, bet mēs to mazliet pasniegsim citā gaisotnē. Faniem varu teikt – skatieties, bet negaidiet turpinājumu tieši “Ugunsgrēkam”, tā nebūs!

Šī sezona būs īpaša ar to, ka lielākā daļa seriāla ainas tiks filmētas Bīriņu pilī. Ņemot vērā, ka filmēšana notiek tikai trešo dienu, “Bez Tabu” bija ekskluzīva iespēja satikt iemīļotos seriāla varoņus, kuriem jaunās sezonas parādīšanās ir negaidīts, bet saviļņojošs brīdis!

Ilze Pukinska
atveido Silviju

Saņemu vēstules no skatītājiem par to, ka ļoti gaida jauno sezonu. Jācer, ka mēs ar šo seriālu ļausim skatītājiem atiet no visa pasaules trakuma, ieejot sapņu pasaulē.

“TV3 Group” programmu direktore Elīna Jēkabsone uzsver, ka “Ugunsgrēks” ir kulta seriāls latviešiem. Kad par seriāla atjaunošanu paziņojām publiskajā vidē, sociālajos tīklos cilvēki aktīvi sāka visu komentēt un rakstīt pozitīvas atsauksmes.

Televīzijas skatītājiem būs mazliet vairāk jāpaciešas, jo seriāls būs redzams nākamā gada februārī, turklāt nepacietīgākie un lielākie fani to varēs baudīt jau septembrī GO3 platformā!

Žurnāliste
Darbā raidījumā Bez Tabu nākas akceptēt izaicinājumu pilnu ikdienu. Žurnāliste rūpīgi iedziļinās dažādu nejēdzību risināšanā un veido stāstus par visdažādākajām tēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm