tv3.lv

Cietums, viesnīcas īpašnieku maiņa un izglābta dzīvība: bukmeikeri prognozē "UgunsGrēka" finālu

Iemīļotā seriāla “UgunsGrēks” pēdējās sezonas noslēgumu piedzīvosim jau pavisam drīz – janvāra beigās. Jau tagad bukmeikeri prognozējuši vairāku izšķirošu notikumu pavērsienu un gaitu.

2017. gada 25. janvārī 10:42

Seriāla pirmā sezona parādījās 2006. gadā, tolaik zināma kā “Neprāta cena”, un kopš 2009. gada seriāls pazīstams kā “UgunsGrēks”. Par spīti daudzajiem negatīvajiem komentāriem par seriāla ziepju operas cienīgajiem notikumiem, tas daudzu gadu garumā bijis nepārspēts reitingu līderis, un tajā filmējusies liela daļa labāko un atzinību ieguvušo latviešu aktieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepriekšējās sezonas pēdējā sērija skatītājus šokēja. Tika atklāts, ka Grīnberga slepkava ir Pētersonu viesnīcas apkopēja Magda. Satraucoši notikumi norisinājās arī Āboltiņu viesnīcā, Evas dzīvesbiedra un Āboltiņu viesnīcas īpašnieka Gata bijusī mīļotā Dana atrodas uz dzīvības un nāves robežas.

Tāpat skatītāji tika atstāti neziņā par to, vai Sandijas pastrādātie noziegumi tika veikti šizofrēnijas iespaidā vai tomēr slimība tiek tēlota, lai izbēgtu no atbildības.

Foto: iepriekšējās sezonas noslēgums

Sezonas noslēgumā vietējā kazino īpašnieks Vadims Felzenbahers paziņoja, ka no Āboltiņu ģimenes pēcteces Sandijas iegādājies viesnīcu.

Skatītājiem tika atklāts, ka Grīnberga slepkava ir apkopēja Magda, kura uzsvēra, ka to esot izdarījusi, lai pašaizsargātos. “Triobet” bukmeikeri paredz, ka pastāv 65% varbūtība, ka Magda saņems nosacītu sodu un pastāv 35% iespējamība, ka apkopējai tiks piespriests cietumsods.

Savukārt Eva, vēloties apkaunot Danu, noorganizēja preses konferenci, lai pavēstītu medijiem par sāncenses pagātnes nodarbošanos. Dana, nespējot izturēt spriedzi, izdzēra krietnu medikamentu devu. Tomēr bukmeikeri mierina entuziastiskos skatītājus, prognozējot, ka pastāv 76% iespēja, ka Dana izdzīvos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sandija tiek uzskatīta par vaininieci vairākos noziegumos, kuru pamatā, iespējams, bijusi viņas slimība – šizofrēnija. Sandijas tēvs Gatis uzskata, ka pastāv iespēja, ka Sandijai par pastrādātajiem noziegumiem netiks piespriests cietumsods, bet gan piespiedu ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā.

Bukmeikeri uzskata, ka pastāv 63% varbūtība, ka Sandijai sods būs jāizcieš cietumā, turpretim ir 37% iespējamība, ka viņai tiks piemērota piespiedu ārstēšanās psihiatriskajā klīnikā.

Tikmēr Vadims Felzenbahers Āboltiņu ģimenes viesnīcas īpašniekiem paziņoja, ka viņu viesnīcu viņš esot iegādājies no Sandijas. Bukmeikeri paredz, ka 17. sezonas beigās pastāv 35% varbūtība, ka viesnīca joprojām būs Felzenbahera īpašumā.

Turpretim, ticamāks iznākums, 65% iespējamība, ka viesnīcas īpašuma tiesības tiks atgrieztas likumīgajiem īpašniekiem.

Foto: jaunie varoņi un ieskats noslēguma sezonas aizkulisēs

TV3 seriāla “UgunsGrēks” 17. sezona sāksies 30. janvārī.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm