tv3.lv

FOTO: kā jaunais aktieris iejuties kolektīvā – vēl neredzēti kadri no “UgunsGrēka” filmēšanas!

Jau šā mēneša pēdējā datumā seriāla “UgunsGrēks” fani atkal sēdīsies pie TV ekrāniem, lai ievadītu pēdējo – septiņpadsmito – sezonu. Portāls Skaties.lv turpina iesildīt tevi tam, kas sagaidāms jaunākajās sērijās.

2017. gada 20. janvārī 15:20

Šonedēļ kļuva zināms, ka jau no pirmajām sērijām skatītājs tiks iepazīstināts ar diviem jauniem tēliem – Kaspars Gross, kuru atveido jaunais aktieris Āris Matesovičs, bet Ance Muižniece būs jaunā viesnīcas darbiniece Annija. Viņu darbā pieņems Fēlikss par sekretāri uz pārbaudes laiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piedāvājam nelielu ieskatu fotogrāfijās, kuras neredzēsi nekur citur – kā viens no jaunajiem tēliem iejuties “UgunsGrēka” filmēšanas laukumā!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm