tv3.lv

Gājieni “pa kreisi”; jaunajai Aņai veidojas ļoti interesantas attiecības – nākamnedēļ UgunsGrēkā

Ir klāt kārtējais nedēļas noslēgums, kad portāls Skaties.lv ieskatās kanāla TV3 mājaslapā un izpēta nākamās nedēļas anotāciju pašmāju populārākajam seriālam UgunsGrēks. Šoreiz nebūs slepkavības mēģinājumu vai citu šādu asumu, taču būs mīlas intrigas, cik uziet!

2016. gada 26. martā 11:12

Gatis pārguļ ar Evu

Seriāla viens no jaunākajiem tēliem (kopā tādi ir trīs) Pētersonu un Mare SPA viesnīcu iemītnieku dzīvēs ienācis ar joni – Izklausies redzēts zvaigznes, aktrises Ievas Pļavnieces atveidotā Eva jau paguvusi likt lietā savu šarmu, lai savaldzinātu savu bērnības dienu mīlestību un dvīņu – Marijas Linartes tēloto Kristas un Sandijas – tēvu Gati. Savukārt, Nacionālā teātra aktiera Mārtiņa Brūvera atveidotā varoņa topošā līgava Dana, izskatās, atkal tiks pamatīgi sāpināta no Āboliņu ģimenes puiša (atcerēsimies, ka iepriekš viņai bija dēka ar Gata brāli Ediju).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ne tikai viņa otrā pusīte, bet arī jaunpienācējas vīrs – Arno Upenieka spēlētais Teodors Grīnbergs, kurš Pētersonu viesnīcā ieradās tikai ceturtdienas sērijā, nākamnedēļ paspēs sacelt kājās vietējo policiju, lai mēģinātu noskaidrot, kur pazudusi viņa sieva.

Foto: 60 iepriekš neredzētas fotogrāfijas ar seriāla UgunsGrēks filmēšanas aizkulisēm

Helēnas un Donāta jaunās galvassāpes – Aņas jaunā mīlestība Viktors

Viss jau būtu jauki, jo mīlestība taču ir tik skaista, vai ne? Taču vecāki nekad nav mierā ar to, ja viņas gados jaunajai meitai veidojas attiecības ar gados vecāku vīrieti. Šoreiz “pie vainas” ir kāds Viktors, kurš iekarojis Aņas sirdi un nedomā atkāpties. Gatavs pat piedzirdīt māti, Zanes Daudziņas atveidoto Helēnu, lai iestāstītu, ka viņa jūtas ir patiesas. Kā tas viss noslēgsies? Un vai Viktoram patiesi ir tikai labi nodomi? To un daudz ko citu uzzini darba dienu vakaros (izņemot piektdienu) kanālā TV3, kā arī UgunsGrēka jaunumiem seko līdzi arī portālā Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm