tv3.lv

Grīnberga nāvē vainojama Sandija? Tā domā vairums “UgunsGrēka” skatītāju!

2016. gada 16. decembrī 13:13

Pilnā sparā rit pašmāju televīzijas kanālos karstākā slepkavības izmeklēšana, un tā norit nekur citur kā seriālā "UgunsGrēks", kā arī portālā "Skaties.lv". Tajā vari piedalīties tu, tikai pirms tam pašam jāiejūtas īsta izmeklētāja lomā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Esam tev devuši desmit aizdomās turamos, viņu stāstus un potenciālos alibi. Tev kā īstam detektīvam (vai detektīvei) ir jāizvērtē, kurš no viņiem varētu būt slepkava.

Pagaidām, spriežot pēc skatītāju vērtējumiem, tiek uzskatīts, ka vainīgā visā šajā jezgā ir seriāla ļaunākais tēls – Sandija, kurai tiek dota 88% liela iespējamība, bet uzreiz aiz viņas seko… kādreizējā Pētersonu viesnīcas istabene Magda, kura savākusi 75%.

Interesanti, ka Gatim izvirzīta tikai 12% slepkavības vainas iespējamība, bet tieši viņš bija viens no tiem, uz kuru krita aizdomas pašā sākumā, jo viņš to varētu būt pastrādājis, glābjot savas bijušās mīļotās sievietes Danas reputāciju.

Nobalso par katru aizdomās turamo, iepazīstoties ar viņa lietas failiem, un uzklikšķini – vainīgs vai nevainīgs!

GRĪNBERGA POTENCIĀLIE SLEPKAVAS

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm