Ieskaties seriāla "UgunsGrēks" filmēšanas laukumā Bīriņu pils gaiteņos, virtuvē un istabiņās

Kaislīgākie seriāls “UgunsGrēgs” skatītāji visus gadus bija pārliecināti, ka filmēšana tiešām notiek Bīriņu pilī, bet visas iepriekšējās seriāla sezonas tika filmētas īpaši izveidotā paviljonā un tikai skaistie pils ārskati tika filmēti pilī. Tagad ikviens skatītājs, iegriežoties Bīriņu pilī, varēs nakšņot Leona, Helēnas, Vadima, Mildiņas vai Zentiņas istabiņās, kuras seriāla varoņi apdzīvo filmēšanas laikā, jo “UgunsGrēks” “Atgriešanas” sērijas tiešam tiek filmētas Bīriņu pilī.

2022. gada 2. augustā 15:31

Regīna Devīte, Zentiņas lomas atveidotāja, “tv3.lv” īpašā ekskursijā parādīja un pastāstīja, kas notiek seriāla filmēšanas laukumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

“Ir savas priekšrocības un ir savas grūtības. Pils ir skaista un ir pavisam cita sajūta filmēties reālā interjerā. Pilī ir tik skaists vestibils, kāpnes, koka griezumi,” neslēpj Regīna Devīte un atklāj: “Grūtības sagādā gaisma. Piemēram, ja ir jāfilmē nakts aina pils kāpnēs, bet ārā spīd saule, tad to ir grūti realizēt.”

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Visi atceras mājīgo Mildiņas virtuvi, tad tagad filmēšana notiek virtuvē, kur tiek gatavoti ēdieni pils banketiem. Ar seriāla palīdzību ik viens skatītājs varēs ielūkoties pils virtuvē, jo ikdienā tā nav atvērta apmeklētājiem.

“Uz katru filmēšanas epizodi virtuvē notiek lielākā gatavošanās, lai aprīkotu virtuvi un pārvēstu to mājīgajā Mildiņas virtuvē,” stāsta Regīna.

Katram aktierim ir sava istabiņa, kāds no pils numuriņiem, filmēšanas laikā tā arī tiek saukts: Vadima, Helēnas, Leona, Zentiņas vai Mildiņas numuriņš.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Vērīgākie seriāla skatītāji pamanīs, ka arī Gunāra kafejnīca ir mainījusies. Taču tagad, atbraucot uz Bīriņu pili, ikviens apmeklētājs varēs atpūsties pils telpā, kur seriālā saimnieko Gunārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

“Filmēts tiek pat visšaurākajās pils vietās. Liels izaicinājums bija filmēšanās mazajā trauku kambarītī, kas uz pils apmēriem tiešām ir mazs. Tur biju gan es, Zentiņa, kas skaitīja traukus, gan divas filmēšanas kameras, gaismotāji un citi tehniskie darbinieki,” atklāj Regīna.

Izrādot filmēšanas laukumu, Regīna atklāja arī pikantas filmēšanas detaļas. Regīnai, uzstājoties pasākumos, ir nācies taisnoties par gultas ainām seriālā “UgunsGrēks”.

“Gultas ainas ir visgrūtāk nofilmējamās. Mikrofonus nevar pielikt, tie ir pie griestiem, apkārt daudz cilvēku un katrs pamāca, kā būtu labāk. Nekā intīma tur nav,” stāsta Regīna.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Filmēts tiek arī pils apkārtnē – pils puķudobēs, terasē, uz kāpnēm vai pie pils vārtiem, katru no šīm vietām skatītāji varēs redzēt seriālā.

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Regīnai ir sajūta, ka pils viņus ir pieņēmusi, jo nekas slikts nav noticis.

“Man nav aizcirtušās kādas durvis vai noticis, kas cits nelāgs. Pils spoki ar nav sastapti, iespējams tāpēc, ka filmēšana notiek tajos laikos, kad viņi atpūšas,” smaidot stāsta Regīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: PUBLICITĀTES FOTO

Jau rakstījām, ka seriālu “UgunsGrēks” “Atgriešanās” sāks rādīt nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 10. oktobra.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm