tv3.lv

Ieskats vēsturē: 50 kadri no “UgunsGrēka” pirmajām sezonām

Lielā “UgunsGrēka” fināla sezonas atklāšanas sērija gaidāma jau rīt, tāpēc piedāvājam nedaudz iegrimt skaistajās atmiņās par to, kā bijis. Ieskaties seriāla pirmajās sezonās.

2017. gada 29. janvārī 19:00

Valmieras Drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ģirts Luiziniks, kā arī daudzi citi. Šie ir tikai daži no tiem, kas būs redzami turpmāk redzamajos attēlos. Ieskatīsimies vēsturē, atcerēsimies vecos labos laikus un papriecāsimies, kāds “UgunsGrēks” bijis, kā arī par to, ka gaidāma vēl viena lieliska sezona.

Foto: 50 soļi “UgunsGrēka” vēsturē

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm