tv3.lv

Ieva dodas uz Angliju labākas dzīves meklējumos – vai viņa pamet seriālu uz visiem laikiem?

Daudzi UgunsGrēka fani pēc vakardienas sērijas noteikti nodomāja – kāpēc Ieva dodas prom? Uz šo jautājumu atbilde tālu nav jāmeklē, taču aktuālāks temats varētu būt, vai Ingas Tropas atveidotā varone vispār maz vēl kādreiz atgriezīsies seriālā!?

2015. gada 30. septembrī 11:43

Lai arī seriālā nu jau par galveno varoni kļuvušais tēls parādījās tikai pirms diviem gadiem, piesakot sevi kā leģendārā Leona meitu, visam labajam reiz pienāk beigas, un arī Ievas gaitām seriālā UgunsGrēks. Dzīvojot mūžīgā mīlas trijstūrī, ir tikai loģiski, ka ir nepieciešama neliela atelpa, taču, spriežot pēc vakardienas sērijas, mūsu visu iemīļotā Aivara mazmeita savam vectēvam devusies līdzi uz visiem laikiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: Ieva un viņas vīrieši

Pašnāvības mēģinājumi, epopeja ap Ediju un 24 stundu mīlas trijstūris

Lai gan seriāla veidotāji par šo gadījumu noslēpumaini klusē un neizsaka nekādus komentārus, var izteikt tikai pieņēmumus no seriālā redzētā. Dzīve Pētersonu viesnīcā Ievai nav bijusi nekāda medusmaize, un, lai gan par uzmanības trūkumu viņa sūdzēties nevarēja ne uz vienu brīdi, nepārtraukti nogurdinošā izvēle starp diviem vīriešiem darīja savu. Komplimenti un simpātiju izpausmes no Edija (Artūrs Dīcis) un Viestura (Ivars Kļavinskis) nebija viss, arī intrigas Āboliņu ģimenē (izrādās, ka Edija (starp citu, pirms parādījās jaunais viesnīcas “pārvaldnieks” Viesturs, tieši viņš bija dāmas vienīgais mīļotais) rokas spēj arī nogalināt un vardarbīgi izspiest naudu), kā rezultātā meitene vienā no sērijām sev mēģināja pat darīt galu – varbūt tiešām jādod meitenei atelpas laiks?

FOTO: Ieva cenšas sev padarīt galu!

Vakardienas UgunsGrēka sērija lika noprast, ka viņas lēmums – doties Aivaram līdzi uz Angliju – ir nelokāms, daudziem radās jautājums – kā seriāla galvenais varonis var tā vienkārši pamest seriālu? Taču jau iepriekš ir pierādījies, ka, pazūdot vienam, vietā nāk cits tēls, tikai – kurš tas būs? Sezonas gaitā pavisam noteikti iezīmēsies jauns galvenais varonis, kurš spēs radīt ne mazāk intrigu un spraigu momentu. Atliek tikai pacietīgi gaidīt, bet Ieva, vismaz pagaidām izskatās, pat kvēlākajiem faniem ir jāaizmirst.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm