tv3.lv

Ikdienā glābj cilvēkus, bet brīvajā laikā – dzied! “X Faktoru” gatavs iekarot arī “UgunsGrēka” fināla sērijas zvaigzne Normunds

Viņš ir gatavs darīt jebko, lai piepildītu savu sapni. Iepriekš viņu esam manījuši pašmāju seriālu konkursos (piedalījies gan “UgunsGrēka” aktieru, gan arī “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursos), nu ar ģitāru padusē ir gatavs iekarot arī simpātijas ar savu balsi gaidāmajā dziedošo talantu šovā “X Faktors”. Tiem, kas nepazīst – Normunds Blauvs no Teikas.

2017. gada 11. jūlijā 16:20

Vēlētos iekarot Latviju – tā, lai cilvēki pazīst mani,” stāsta puisis, kurš dienas maizi pelna darbā par ugunsdzēsēju. Normunds ar ģitāru jau ir kopš agras bērnības, taču ansamblī viņam neesot ļauts dziedāt, jo esot pārāk slikti dziedājis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gadi gāja, pamazām atradu domubiedrus, kas gribēja muzicēt, atsāku dziedāt, un pašam laika gaitā arī iepatikās, kā es dziedu. Parādījušies arī pielūdzēji,” smaidot nosaka viņš. Normunda ikdienas kalendāru veido darbs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur Rīgas reģiona pārvaldes 9. daļā strādā par vada komandieri.

Foto: Normunda zvaigžņu stunda seriāla “UgunsGrēks” fināla sērijas filmēšanas laukumā

Neskatoties uz rezultātiem, glābējs uz atlasēm nāk ne tikai pēc galvenā mērķa – filmēties televīzijā, bet arī veidot kontaktus ar cilvēkiem. Kas interesanti, “X Faktora” atlasē Rīgā viņš jau paguva vienu atrast, ar kuru tālāk sadarboties.

Interviju ar mākslinieku skati zemāk.

Video: “X Faktora” un citu atlašu dalībnieks Normunds Blauvs

Televīzijas kameru priekšā Normunds debiju piedzīvoja seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla filmēšanas laikā, kad ar aktieru konkursu palīdzību tika pie viesmīļa lomas.

Foto: “X Faktora” atlase Rīgā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm