tv3.lv

Jautājums “UgunsGrēka” skatītājam – Dana ir dzīva vai mirusi?

Pagājušajā nedēļā noslēdzās gan 2016. gads, gan arī seriāla “UgunsGrēks” 16. sezona, kurā, kā jau tas ierasts, rastas gan atbildes, gan radušies arī jauni jautājumi. Viens no lielākajiem vērsts Nacionālā teātra aktrises Līgas Zelčas spēlētās Danas virzienā.

2017. gada 2. janvārī 17:29

Viens no atslēgas notikumiem sezonas izskaņā, kas tiks paņemts līdzi arī uz jaunāko sezonu, ir Danas sirdsēsti, kurus radīja Eva. Danā tika saskatīta milzīga konkurente uzreiz uz divu vīriešu sirdīm, bet aktrises Ievas Pļavnieces atveidotajai varonei bija jeb, precīzāk, beigu beigās tomēr nebija intīma informācija par viņas pagātni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eva draudēja par Danas kādreizējo nodarbošanos – prostitūciju, pastāstīt arī pārējai pasaulei ar preses konferences starpniecību. Galu galā izrādījās, ka Mareks (atveido Jānis Āmanis) informāciju izdzēsis, bet Dana to nezināja. Viņa no bēdām savā viesnīcas numuriņā izdzēra kaudzi miega zāļu, un izdarīja pašnāvību. Bet vai tiešām?

Portāls Skaties.lv kaļ dzelzi kamēr karsta, un vēršas pie jums, lasītāji un “UgunsGrēka” fani, ar jautājumu.

Vai Dana izdarīja pašnāvību?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

13% - Jā

80% - Nē!

6% - Man tiešām vienalga!

2% - Kas ir Dana?

Foto: kadri no “UgunsGrēka” fināla sērijas

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm