tv3.lv

Kā šodien dzīvo seriāla "UgunsGrēks" varoņi?

Maija vidū no TV3 skatītājiem atvadījās iemīļotais seriāls “UgunsGrēks”. Kā šodien dzīve ievirzījusies spilgtāko tēlu atveidotājām, portāls Skaties.lv jautāja Regīnai Devītei (istabene Zenta) un Ilzei Vazdikai, kura iejutās pavāres lomā.

2017. gada 30. augustā 16:08

Dailes teātra aktrise un Mildiņas lomas atveidotāja seriālā “UgunsGrēks” Ilze Vazdika portālam Skaties.lv pastāstīja, ka viņai bijusi solīta loma arī TV3 jaunajā seriālā “Svešā seja”. Taču tā veidotāji tomēr pieņēmuši lēmumu “UgunsGrēka” aktierus jaunajam seriālam nepiesaistīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es teicu, ka es to saprotu un tam piekrītu. Tagad skatos – Ķesteris pa visu ekrānu,” par kolēģa Ģirta Ķestera uzņemšanu “Svešās sejas” aktieru rindās smaida Vazdika.

“Bet es to visu ļoti saprotoši uzņemu. Kur tad ar mani?! Es tiešām biju priecīga, ka man beidzās tas 11 gadu cikls, un biju pārsteigta, ka mani vēl uzrunāja dalībai jaunajā seriālā. Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Tagad skatīšos, ko kolēģi TV ekrānā darīs,” stāsta aktrise.

Pēc seriāla noslēguma aktrise turpina skatītājus priecēt no Dailes teātra skatuves. Arī materiāli viņa jūtas nodrošināta.

“Naudiņas man pietiek! Es nekad tik labi neesmu dzīvojusi kā tagad! No teātra vēl neesmu izmesta, esmu štatā, un man jāsaka, par spīti visiem, kas saka, ka vecos aktierus met ārā, mēs, sievas, kas tur esam, varam ļoti pateikties teātrim, ka varam tur būt un mūs arvien piecieš,” klāsta Vazdika.

Aktrise akcentē, ka pēc seriāla noslēguma darba patiesi netrūkst.

“Es jau daudz nevaru, bišķiņ arī veselības stāvoklis neatļauj ar pilnu krūti darboties. Bet darīšu, ko varēšu. Darbiņi ir, lomiņas ir. Ko tad man vairāk vajag?!” teic leģendārā aktrise.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Istabenes Zentiņas lomas atveidotāja, Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte Skaties.lv atklāj, ka ir noilgojusies pēc “UgunsGrēka” aktieru komandas.

“Vēl jau pa īstam nav saprasts, ka “UgunsGrēks” ir beidzies, bet diskomforta saistībā ar to es galīgi neizjūtu,” atzīst Devīte.

Arī Valmieras teātra aktrisei darba pietiek. “Es nevarētu žēloties. Cilvēki vēl joprojām, kā es smejos, veco lauru vārdā mani neaizmirst. Piemēram, vakar biju Rencēnos ciemos pie pensionāriem. Viņiem tur ir saiešanas, kad apsveic savus jubilārus. Viņi tikās arī ar mani. Parunājām gan par “UgunsGrēku”, gan par Valmieras teātri, gan par dzīvi,” par ikdienas gaitām pēc seriāla noslēguma priecīgi stāsta Devīte.

Aktrise neslēpj, ka fani viņu joprojām uzrunā viņas atveidotās varones vārdā.

“Joprojām nāk uz ielas klāt un joprojām pāri ielai kliedz: “Re, kur Zenta!” Man gribētos, lai tas beidzot beigtos, bet tas tik ātri laikam nenotiks,” smej Devīte un turpina: “Bet paies laiks, un aizmirsīsies. Tas droši vien notiks tad, kad parādīsies jaunais seriāls un būs jauni skatītāju mīluļi. Šobrīd tā vieta ir drusku tukša.”

Mirdzot TV ekrānā tik ilgus gadus, Devīte smej, ka ir pazaudējusi identitāti. “Es vienmēr esmu teikusi, ka mani sauc Regīna. Daži bērni arī sāk ar “Zenta”, pēc tam pārlabo “Regīna”. Tas ir tik jauki,” stāsta aktrise.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valmieras teātrī nesen pirmizrādi piedzīvojis dokumentāls meklējums divos cēlienos “Lūcis”, kurā Devīte kopā ar Ilzi Pukinsku atveido Elzu Baroni, bet Valmieras teātra bijušā galvenā režisora Pētera Lūča lomā iejuties Ivars Strads.

“Šādā jomā agrāk nebija strādāts. Pašai bija ļoti daudz jādomā, ko un kā. Pirmizrādē bija stāvovācijas. Es domāju, ka cilvēkiem patiks,” par darbu uz teātra skatuves stāsta aktrise.

Atgādinām, ka seriālu faniem nav iemesla skumt. Jau 18. septembrī TV3 startēs jaunais seriāls “Svešā seja”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm