tv3.lv

Kas ir aktiera Jakova Rafalsona mīlulis Vasja?

Aktiera un seriāla Ugunsgrēks zvaigznes Jakova Rafalsona mājās viņa kolkcionētie sienas pulsteņi raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumu Dienai ar zvaigzni sit desmito stundu. Viens no pirmajiem mākslinieka rīta darbiem ir apciemot un pabarot Vasju. Rafalsonu ģimenei iguānu atdāvinājis dēla draugs, kad pats devies dzīvot uz Angliju.

2016. gada 6. jūnijā 13:50

Vasja dzīvo Rafalsona kabinetā, kur aktieris lasa un gatavojas jaunai lomai. Aktiera aizraušanās ir garāmatas, gleznas, pulksteņi un senu atklātnīšu kolekcija par Rīgu. Senās kartiņas Rafalsons krāj tādēļ, ka Rīga ir viņa sapņu pilsēta. Tieši tāpēc, kad vien iespējams Jakovs cenšas pavadīt laiku staigājot pa pilsētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīts pirms mēģinājuma ļoti bieži sākas ar kafijas tasi Līvu laukumā. Rīgas Krievu teātrī Raflsons bauda premjera priekšrocības un viņam ir ierādīta atsevišķa ģērbtuve. Uz darbu parasti nāk ļoti laicīgi, bet Ipašu ritālu Raflsonam pirms izrādēm nav, katrai ir jānoskaņoja citādāk.

Kā dienu pavada aktieris Jakovs Rafalsons? Skaties video!

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm