tv3.lv

Kāzas Dzērumos, Ineses intīmā video skandāls un ”Zentas bārenīša” mīla: septembris sākas uz ”karstas” nots

Kaislīgu vasaru Latvijā pēkšņi nomainījis drūms rudens, taču skumjām nav iemesla. Vismaz šovbiznesā tas sācies raženi – ar uzreiz vairākām ziņām par kāzām un kārtīgu plikumu skandālu. Skaties.lv ir apkopojis aizvadītās nedēļas karstāko šovbiznesa notikumu topu.

2017. gada 3. septembrī 12:34

“Patiesības spoguļa” zvaigžņu kāzu bums

Gada sākumā TV3 skatītāji sekoja līdzi tam, kā šovā “Patiesības spogulis” savas attiecības glābt cenšas dažāda veida krīzēs nonākuši mīlas pārīši. Šovs nebija veltīgs! Vasaras izskaņā apprecējušies divi pāri, kuriem šovā izdevās glābt attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmie apprecējās Evita un Aivars. FANTASTISKU BILŽU GALERIJU NO ŠĪM KĀZĀM SKATI TE!

Jau pēc nedēļas gredzenus mija šī paša projekta kolorītākie dalībnieki – par Dzērumu pārīti mīļie iesauktie Laura un Mārtiņš. Skaties.lv bija ekskluzīva iespēja būt klāt šajās kāzās. SKATIES KĀZU FOTO TE!

Kombuļu Ineses intīmā video skandāls

Kamēr kādam vasara noslēdzas ar mīlu, citam – ar bažām par varen nelāgu rudeni. Dziedātāja Kombuļu Inese paziņojusi, ka gatava vērsties tiesā, ja Sandis Kiops publiskos piecus gadus vecu neķītru video, ko abi uzfilmējuši pēc kopīgas alkohola lietošanas.

VAIRĀK PAR VIDEO UN TĀ TAPŠANAS APSTĀKĻIEM LASI TE!

Inese ir pamatīgi satraukusies, jo viņa pa šiem pieciem gadiem kardināli mainījusies un negrib pat atcerēties kopīgo māžošanos ar Kiopu, kur nu vēl redzēt to publiskā video.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet Kiops tikai smej un daļu no video jau publicējis. To var apskatīt TE.

“Zentas bārenīša” mīla un TV zvaigžņu ģimenes pieaugumi

Taču visādi citādi rudens Latvijas zvaigžņu dzīvē sākas uz priekpilnas nots. Mums ir savs skaistākais fitnesa pāris – Pēteris Rumpis, kurš “UgunsGrēka” fināla sērijā kļuva par sensāciju kā Zentas “bārenītis”, izveidojis attiecības ar vietējo fitnesa skaistuli.

PAR PĀRI LASI UN BILDES SKATIES TE!

Savukārt šovmeņa Edgara Toretto ģimenē augusta izskaņā pasaulē nāca meitiņa, kuras vārdiņš izvēlēts ar ģaišreģes palīdzību – LASI TE!

Tikmēr raidījumu vadītājs Armands Simsons nupat nācis klajā ar jaunumiem, ka viņa ģimenē gaidāms ceturtais bērniņš. LASI TE!

Skaties.lv vēl lasītājiem un šovu faniem skaistu un mīlas pilnu rudeni!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm