tv3.lv

Kurš nogalināja “UgunsGrēka” Grīnbergu? Ekskluzīvi atklājam potenciālo slepkavu vārdus!

2016. gada 14. decembrī 15:08

Pagājušajā nedēļā seriālu "UgunsGrēks" pāršalca nāve – vienā no numuriņiem Regīnas Devītes atveidotā istabene Zenta, pildot savus darba pienākumus, uz grīdas atrada guļam veco Teodoru Grīnbergu. Portāls "Skaties.lv" laiž klajā detektīvspēli, kurā ikvienam interesentam ir iespēja nobalsot par to aizdomās turamo, kurš, viņaprāt, pastrādāja aukstasinīgo slepkavību.<!–more–>

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurš to ir izdarījis, kam viņa nāve bija izdevīga? Kādam no Āboliņu ģimenes pārstāvjiem – Gatim, kurš tikai vēlējās pasargāt Danu no iespējamajiem šantāžas draudiem? Pati Dana? Varbūt Lidija, kura negribēja tikt atklāta, ka izlikusies pa mirušu? Variantu ir daudz, kopumā 10, bet mums nepieciešama Tava palīdzība, skatītāj!

Nobalso par katru aizdomās turamo, iepazīstoties ar viņa lietas failiem, un uzklikšķini – vainīgs vai nevainīgs!

GRĪNBERGA POTENCIĀLIE SLEPKAVAS


Tikmēr ik dienas portālā "Skaties.lv" būs atrodami dažādi pavedieni, kas iespējami varētu palīdzēt tikt galā ar šo piņķerīgo lietu.

Video

Foto


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm