tv3.lv

Leģenda atgriežas: sākusies seriāla "UgunsGrēks" turpinājuma filmēšana

Viens no Latvijas visu laiku apspriestākajiem un atpazīstamākajiem seriāliem “UgunsGrēks”, kura pēdējā sērija iznāca 2017. gadā, šoruden atgriezīsies pie skatītājiem. Šobrīd Bīriņu pilī sākusies jaunās sezonas “Atgriešanās” filmēšana, pulcējot jau iemīļotos seriāla aktierus un pavisam jaunu lomu atveidotājus.

11. aprīlī 16:13

“Esam patīkami satraukti par iespēju atsākt filmēt kulta seriālu, ar kuru uzaugusi vesela paaudze. Pētot skatītāju paradumus dažādās platformās, esam nonākuši pie secinājuma, ka “UgunsGrēku” skatās joprojām un tas TV3 skatītāju acīs ir nezūdoša vērtība,” uzsvēra TV3 Group Latvijā Programmu direktore Elīna Jēkabsone.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriāla turpinājumā notikumi norisināsies tajā pašā viesnīcā pēc septiņiem gadiem, kuru laikā radusies nodevības un skandālu ēna. Viesnīcas īpašnieks sapulcē bijušos darbiniekus un pastāvīgos viesus uz noslēpumainu tikšanos, lai nāktu klajā ar kādu svarīgu paziņojumu, kas uzšķils tikai seriālam “UgunsGrēks” raksturīgu kaislību liesmu.

“”UgunsGrēks” ir Intas Gorodeckas un viņas aktieru radīts kultūras fenomens, kurš palicis nepārspēts kopš filmēšana tika pārtraukta. Joprojām, redzot iemīļotos aktierus, dzirdam sajūsmas saucienus gan no lieliem, gan maziem,” komentē producents Uldis Cipsts.

Savukārt režisore Inta Gorodecka atzīst, ka vairākus gadus pēc filmēšanas pārtraukšanas, skatītāju interese ir saglabājusies: “Vēl joprojām saņemot bezgala daudz fanu vēstuļu sociālajos tīklos, sapratām, ka “UgunsGrēks” ir pelnījis labu turpinājumu. Ļoti vēlamies iepriecināt savus skatītājus ar tautas iemīlētajiem aktieriem.”

Šajā sezonā dalību apstiprinājuši teju visi iepriekšējās sezonas galveno varoņu atveidotāji – Ilze Vazdika, Regīna Devīte, Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Egils Melbārdis, kuriem pievienosies arī Anete Berķe, Everita Pjata-Gertnere, Oskars Vīksne, Rihards Zeļezņevs, Kārlis Tols un citi.

“Ja jau esam uzdāvinājuši miljons prieka mirkļus skatītājiem, kāpēc gan to neturpināt tagad,” lakoniski, bet sirsnīgi izteicās viens no seriāla vadošajiem aktieriem Ģirts Ķesteris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“UgunsGrēks. Atgriešanās.” skatītāju vērtējumam nonāks septembrī, kad to būs iespējams vērot nākamās paaudzes televīzijā Go3. Kanāla TV3 ēterā seriāls atgriezīsies 2023. gada pavasara sezonā.

Gaidot “UgunsGrēka” atgriešanos, iepriekšējās sezonas baudi TV3Play!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm