tv3.lv

Leons, Zentiņa apakšveļā un ”izvarošana”. Pēc skatītāju pieprasījuma – skaties atkal ”UgunsGrēka” pirmo – leģendāro – sezonu

Pavasaris allaž bijis nozīmīgs laiks “UgunsGrēka” vēsturē. Pirms 9 gadiem 15. martā tika izrādīta pirmā seriāla sērija, bet pagājušogad maijā seriāls piedzīvoja lielo finālu. Šopavasar Skaties.lv saņēmis neskaitāmas skatītāju vēstules, kuri lūdz “atgriezt” lielisko seriālu. Šajā nolūkā TVPlay sagatavojis īpašu pārsteigumu.

2018. gada 9. aprīlī 15:56

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tāpēc no 9. aprīļa ik nedēļas TVPlay piedāvās ik nedēļu noskatīties jaunu “UgunsGrēka” sezonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai kāds vēl vispār atceras, kā tas sākās?

Pirmajā sezonā istabene Zentiņa gozējās smalkā vešiņā, cenšoties savaldzināt Aivaru Pētersonu, jaukais bārmenis Gunārs vēl kā precēts vīrs tika iesaistīts eskorta servisā,

Zentiņa sataisīja pamatīgas jukas, imitējot pašas izvarošanu, un, ak, seriālā vēl bija dakteris Leons un viņa mīļās Martas lomā mirdzēja Dita Lūriņa. Un mīlas trīsstūrī bija iesaistīts Artūrs Skrastiņš!

Visas pirmās sezonas sērijas meklē TE!

Uzmanību! Visas pirmās sezonas sērijas pieejamas ŠEIT! Skaties un baudi!

Noskaties pirmo sēriju!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm