tv3.lv

Lidija atmaskota, bet kas tālāk – cietums? Uzdevums skatītājiem!

Šī nedēļa seriālā “UgunsGrēks” iesākusies ar ārkārtīgu nervu pārbaudi, kura epicentrā nonācis Gatis. Viņš bija tas, kurš visvairāk pārdzīvoja par savas omes nāvi, kas beigu beigās izrādījās tikai aizsegs. Nu tas nācis gaismā, un Lidijas brīvība balansē uz naža asmens.

2016. gada 6. decembrī 20:58

Ir skaidrs, ka šis bija radikāls solis, taču šīs sezonas (un, iespējams, pat visa seriāla vēsturē) skarbākais tēls kaut kādā veidā bija jāaptur. Uz spēles tika liktas Gata jūtas, un tagad tam vēl tiek pievienota Āboliņu ģimenes galvas, Olgas Dreģes atveidotās Lidijas brīvība, jo viņa tiek turēta aizdomās par Grīnberga nāvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties ne uz ko, Gatis, spriežot pēc sirsnīgā apskāviena, ko veltīja Lidijai, kad abi iecirknī skatījās, ir gatavs viņu izpestīt, taču vai tas būt tik vienkārši? Izmeklētājs Indulis ir fanātiski pārliecināts par kundzes ciešo saistību ar slepkavību.

Tāpēc nolēmām skatītājiem uzdot mājasdarbu aptaujas formā – atzīmējiet, kā, jūsuprāt, beigsies šī epopeja? Vai Lidija nonāks cietumā?

Vai Lidija nonāks cietumā

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

11% - Jā

76% - Nē

13% - Dzīvosim, redzēsim!

0% - Nezinu, bet savas domas ierakstīju komentārā pie raksta!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm