tv3.lv

Mēs zinām, ka tu arī skaties: cipari apstiprina “UgunsGrēka” spozmi tautas acīs!

Šodien tika publicēti interneta izpētes uzņēmuma “Gemius” dati par oktobrī skatītākajiem video portāla TVPlay.lv raidījumiem. Nemainīgs līderis joprojām ir seriāls “UgunsGrēks”, kas apsteidz tādus televīzijas grandus kā “Bez Tabu”, TV3 Ziņas un arī lielo svētdienas šovu “Izklausies redzēts”.

2016. gada 2. decembrī 12:44

Tieši tā, joprojām drīkstam “UgunsGrēku” dēvēt par tautas iemīļotāko seriālu, un to pilnībā apliecina arī skaitļi, kas redzami leģitīmā pētījumā – oktobrī portālā TVPlay.lv tas piesaistījis 54 500 lielu skatītāju auditoriju. Pēc tieši seko Bez Tabu ar 50 900 skatītājiem un TV3 Ziņas, kas piesaistījušas 49 200 skatītāju lielu auditoriju, liecina “Gemius” dati.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“UgunsGrēka” lielāko auditorijas daļu veido jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kas apgāž stereotipu, ka seriālu skatās tikai veci cilvēki. Savukārt otrs latviešu seriāls “Šķiršanās formula” pie datoru ekrāniem pulcē skatītājus vecumā no 25 līdz 34 gadiem. Jāpiemin, ka paaudze, kas vecāka par 55 gadiem, TVPlay lapā skatās “BezTabu”, turku seriālu “Lieliskais gadsimts” un “LNT ziņas”, attiecīgi veidojot 19 procentus no katra raidījuma kopējās auditorijas.

Visus pētījuma datus apskati “Gemius” publicētajā pētījumā!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm