tv3.lv

Mūžībā devies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arno Upenieks

Mūžībā devies Latvijas Nacionālā teātra aktieris Arno Upenieks, kurš spilgti palicis arī seriāla “UgunsGrēks” skatītāju atmiņā – viņš sāgā atveidoja Ievas Pļavnieces varones Evas vīru Teodoru.

2018. gada 29. novembrī 15:12

“Arno Upenieks ir viens no mūsu teātra ilggadīgākajiem aktieriem, Nacionālajā teātrī viņš strādā kopš 1957. gada. Pēdējos gados Arno ir bijis arī viens no mūsu aktīvākajiem senioriem, regulāri apmeklējis visus nozīmīgākos teātra pasākumus – gan sezonas atklāšanu, gan Ziemassvētku pēcpusdienu, gan, protams, “Skroderdienas Silmačos”,” vēstīts Nacionālā teātra izplatītajā paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2016. gada pavasarī aktieris pievienojās arī populārajam seriālam “UgunsGrēks”, atveidojot bagāto uzņēmēju Teodoru, kurš apprecējis skaistuli savas meitas vecumā.

Vairāk par aktiera lomām var lasīt viņa biogrāfijā teātra mājaslapā.

Atvadīšanās no aktiera notiks 30.novembrī plkst.13, Rīgas Krematorijas Lielajā zālē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm