tv3.lv

Neaizmirsīsim varoņus! 9 šovu un seriālu zvaigznes un notikumi, kas šogad nāciju satraukuši visvairāk

TV3 un LNT jaunās sezonas priekšvakarā laiks pakavēties TV šovu un seriālu nesenajā vēsturē. Portāls Skaties.lv apkopojis deviņas spilgtākās personības un notikumus, kas no zilajiem ekrāniem spējuši visvairāk saviļņot, vienot un šķelt tautiešus.

2017. gada 23. augustā 9:30

Vairāk nekā 200 gruntīgu veču raujas uz TV3 šovu

Februāra sākumā izziņotā pieteikšanās šova “Īstie veči” jaunajai sezonai raisīja īstu eiforiju. Pirmās dienas laikā, kopš tika izziņota pieteikšanās, tika saņemts vairāk nekā 20 pieteikumu, bet uz tievēšanu visas Latvijas acu priekšā kopumā cierēja 212 gruntīgi, dzīvespriecīgi un svaru zaudēt kāri vīrieši.

Iemesls sasparoties bija arī dūšīgo vīru atbalstītājiem, kuru rokās bija tas, vai viņu favorīts iekļūs skatītāju balsojuma pirmrindniekos. Par “četrinieku” kopā tika atdoti vairāk nekā 35 tūkstoši balsu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm