tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: "UgunsGrēka" atgriešanās, Spīrsa stāvoklī, Kambalu kāzu gadadiena

Par šīs nedēļas izklaides lielo notikumu kļuva vēsts par leģendārā pašmāju seriāla “UgunsGrēks” atgriešanos, taču ēnā nepalika arī vairākas šovbiznesa zvaigznes. Portāls “tv3.lv” piedāvā atskatīties uz aizraujošākajiem notikumiem izklaidē šajā nedēļā.

17. aprīlī 10:12

Nedēļas sākumā pašmāju šovbiznesu pāršalca ziņa – pēc piecu gadu pauzes šoruden pie TV skatītājiem atgriezīsies iemīļotais seriāls “UgunsGrēks”. Turpinājuma filmēšana jau ir sākusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

TV3 iepazīšanās šova “Nākamā pietura: Mīlestība” skatītāju vidū šajā nedēļā lielāko uzmanību izpelnījās 32 gadus vecais šoferis Artis un par viņu četrus gadus vecākā dzīvnieku mīļotāja un bērnudārza darbiniece Loreta. Lai gan sākotnēji bija citās domās, Artis tomēr nolēma, ka randiņam jāturpinās, un arī Loreta lēma tāpat.

Pēc raidījuma Artis “tv3.lv” atklāja, kas lika pārdomāt randiņu ar Loretu tomēr turpināt.

Savukārt divdesmitgadnieki Lidijai un Jānim otrā randiņa noslēgumā rokās nonāca pa sirsniņai.

Šonedēļ tapa zināms, ka grupas “The Sound Poets” solista Jāņa Aišpura bijusī sieva un divu meitu mamma interjera dizainere Madara Līviņa otrreiz iestūrējusi laulības ostā.

Savukārt kāzu pirmo gadadienu šonedēļ svinēja bijušais basketbolists, tagad bokseris un influenceris Kaspars Kambala un uzņēmēja Olga Kambala. Abi gredzenus mija 13. aprīlī pirms gada, un par godu skaistajam notikumam padalījās ar romantiskiem foto no precībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Priekpilni jaunumi arī no ASV! Vispirms popzvaigzne Britnija Spīrsa paziņoja, ka ir trešā bērniņa gaidībās, un tas noticis vairākus mēnešus pēc tam, kad tika izbeigta viņas tēva aizbildniecība pār dziedātājas finansēm un dzīvi.

Nepilnu gadu pēc iestūrēšanas laulības ostā latviešu parkūrists Pāvels Petkuns un viena no populārākajām Amerikas pornozvaigznēm Railija Rīda ir pirmdzimtā bērniņa gaidībās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm