tv3.lv

Pētersonu viesnīcā ierodas jauna UgunsGrēka varone – Karīna

Vakar daudziem faniem par lielu pārsteigumu no sava vectēva viesnīcas un seriāla UgunsGrēks pie Aivara uz Angliju devās viena no galvenajām varonēm – Ieva, taču jau šodien parādījās kāds cits tēls – Karīna, kuru atveidos aktrise Zane Burnicka. Vai viņa turpmāk ieņems galvenās varones lomu?

2015. gada 30. septembrī 16:56

Kur ies, tur būs problēmas?

Jau savā pirmajā uznācienā – Gunāra kafejnīcā – Karīna, kas turpmāk pildīs viņa viesmīles pienākumus, parādīja, ka nav uz mutes kritusi, bet gan tieši pretēji. Ar savu entuziasmu un pozitīvismu ir gaidāms, ka šī varone seriālā ienesīs jaunas vēsmas, un jau izpelnījās mierīgās Mildiņas, kā arī Fēliksa mīļotās Žeņas pirmo nepatiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un ne velti, jo dāma uzreiz metās izbaudīt viesnīcas darbiniekiem dotās priekšrocības – pirti, kur pusplika gozējās kopā ar jau pieminēto tagadējo jauno viesnīcas pārvaldnieku.

FOTO

Vai Gunārs ieķersies savā kolēģē?

Spriežot pēc veltītājiem acu skatieniem no seriāla UgunsGrēks vīriešu kārtas pārstāvjiem, varone arī no mīlas dēkām neizspruks, jo jau nedaudzajās sev veltītajās minūtēs paspēja savaldzināt gan savu topošo un nu jau esošo priekšnieku, gan arī precēto Fēliksu, kuram pat prātā neienāca pabrīdināt atraktīvo dāmu, ka viņam gredzens spīd pirkstā.

Kurš būs tas, kas pirmais spers soli jaunās Karīnas virzienā? Varbūt viņai pašai laika gaitā radīsies savs favorīts? Kā viņa iedzīvosies seriālā ar pārējiem varoņiem? Turpini sekot līdzi seriāla UgunsGrēks kaislībām katru nedēļu no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 un video vietnē TVPlay.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm