tv3.lv

Pirmo reizi Latvijas šovbiznesa vēsturē! TV skatītāji izvēlas gada ekrāna mīluli – NOBALSO!

2017. gada 30. janvārī 9:00

Skatītāju iemīlētajos telekanālos LNT, TV3 un TV6 ir noslēgusies īpaši emocijām bagāta šovu un seriālu sezona, taču satraukumam nav pamata – jau tūlīt, tūlīt uz pilnu klapi vaļā ies jaunās ekrāna kaislības. Bet vēl pirms jaunā sezona atplaukst visā krāšņumā – pirmo reizi izsludinām balsojumu par izklaides gada balvu. Uzmanību – "spridzīgākais" apbalvojums Latvijas šovbiznesa vēsturē “Ekrāna mīlulis” ir klāt!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


Lai noskaidrotu, ko mīl skatītājs un kādus labumus ekrānā piedāvāt turpmāk, mums vajag tavu, uzticīgā skatītāja, viedokli! Izvēlies savus 2016. gada ekrāna mīluļus!

Visas nominācijas un kandidātus atradīsi šeit!


Nominantus Skaties.lv izvirzījis, vadoties pēc skatītāju interesēm – izvērtējot, par kuriem ekrāna notikumiem visvairāk runāts sociālajos tīklos un komentāros, kuri video visvairāk skatīti un kuri raksti visaktīvāk lasīti. Bet nu ir laiks atrast labākos no labākajiem.

Vai par gada ekrāna mīluli kļūs skandāliste Violeta no “Lauku sētas”? Vai tas būs lieliskais Jezups jeb Kristaps Rasims no “UgunsGrēka"? Vai arī dāmu sirdis iekarojis Oskars no “Šķiršanās formulas"? Vai vēl kāds cits? To izlemsi tu!

Aizmirsti nopietnību un atceries, ka šovbizness neprasa dziļu analīzi – balso, par ko sirds liek! Ļauj sev atkal mazliet pagremdēties atmiņās par gada “karstākajiem”, emocionālākajiem, asprātīgākajiem brīžiem. Aizmirsti nopietno ikdienu – atver sirdi vieglai ironijai, ļaujies līksmei un balso! Un, kas zina, iespējams, producenti un varoņi sadzirdēs un paši labākie atgriezīsies ekrānos…

Gaidām tavu balsi divu nedēļu garumā. Ja uzskati sevi par īstu TV ekspertu, droši izvērtē visas piedāvātās nominācijas, bet, ja ne, izvēlies sev tīkamās un – aiziet! Laiks noskaidrot gada labākos!

FOTO: gads televīzijā


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm