tv3.lv

Jakovļevs sit Dumpi! Šonedēļ “UgunsGrēkā” visu laiku leģendārākā kauja

Tautā mīlētais un lolotais seriāls “UgunsGrēks” pamazām tuvojas savam jau 16. lielajam noslēgumam, bet līdz tam skatītāji tiks lutināti ar spraigiem notikumiem un pat kautiņu.

2016. gada 12. decembrī 16:08

Uzbrukdams Ulda Dumpja atveidotajam Aivaram, ar sevi iepazīstinās Sibillas vīrs Nikolajs jeb Ģirts Jakovļevs. Arī otrs jaunais tēls, Valmieras Drāmas teātra Mārtiņa Liepas atveidotais Jānis Grīnbergs, seriālā atgriezīsies ar savām pretenzijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liepu ieraudzīsim jau šovakar, kurš ieradies uz tēva brāļa bērēm. Kā atklāsies seriāla notikumos, Jānis Grīnbergs ir cieši saistīts ar Evu un zina noslēpumus, kuru nonākšanu atklātībā Eva negrib pieļaut.

Evai bijis 17 gadu, kad nomiris viņas tēvs. Māte ļoti ātri apprecējusies otru reizi – ar Jāņa Grīnberga tēvu, kas bija Teodora Grīnberga brālis.

Publicitātes foto

Sieviešu mīlulis jau vairākas desmitgades, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Jakovļevs, seriālā ienāks ceturtdien, 62. sērijā kā Sibillas vīrs un Žeņas tēvs Nikolajs.

Pēc rakstura Nikolajs ir miermīlīgs un labsirdīgs cilvēks, kam patīk mājas dzīve, ziemā siltas čības un televizors, vasarā dambretes partijas pagalmā ar kaimiņu večiem. Omskā visu mājas dzīvi komandē Sibilla, Nikolajs ir zem viņas tupeles, mīl un dievina savu sievu, bet baidās no viņas kā no uguns.

Kas viņam būs sakāms par Aivaru Pētersonu, to uzzināsit jau pavisam drīz, kad jaunais tēls ienāks “UgunsGrēkā”.

Publicitātes foto

Foto: atmiņās par “UgunsGrēka” pirmajām sērijām

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm