tv3.lv

#Te ir darbs! Bitīt’ matos un UgunsGrēks meklē tevi, talantīgu dialogu autoru!

Tev ir laba humora izjūta? Tev patīk joki un pašam nāk ārā tādas pērles, ka varētu ar to pelnīt naudu? Populāro TV3 seriālu UgunsGrēks un Bitīt’ matos radošā komanda Tev piedāvā pievienoties un kļūt par vienu no komisko dialogu autoriem. Tu nepārprati – tas ir īsts darba piedāvājums kļūt par UgunsGrēks un Bitīt’ matos seriālu komandas biedru!

2016. gada 8. jūnijā 16:37

Konkursa pirmā kārta ir noslēgusies! Ar tiem, kas iekļuvuši otrajā kārtā, sazināsies seriālu veidotāji!

Pierādi savu talantu, un tev būs vienreizēja iespēja strādāt kopā seriālu radošo komandu un smīdināt vairākus simtus tūkstošus latviešu TV seriālu skatītājus ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Turklāt Tu varēsi strādāt kaut vai no Austrālijas!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas tev jādara?

Ja vēlies apliecināt savu talantu un piedalīties konkursā, tev ir jāuzraksta divi dialogi seriāla Bitīt’ matos varoņiem. Lai visiem būtu līdzvērtīgas iespējas, seriāla veidotāji ir snieguši ainas aprakstu, uz kuras pamata ir jāveido dialogs. Epizodes garums- apmēram 2 minūtes. Tātad, kas jādara tev:

  • Lai pieteiktos un kandidētu scenārista konkursā, tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam
  • Iepazīsties ar ainu no seriāla Bitīt’ matos (iepazīties ar seriāla stilistiku vari iepazīties šeit.
  • Apdomā, par ko un kāds, tavuprāt, būs dialogs
  • No konkursantiem seriālu radošā komanda sagaida asprātīgu, mūsdienu sarunvalodā lietojamu dialogu/sarunu
  • Kad esi uzrakstījis dialogu, aizpildi zemāk dotās anketas laukus, kā arī norādīta ailē ieraksti vai iekopē savu dialoga variantu un spied Sūtīt.

Konkurss notiks divās kārtās. Savus dialogus varat iesūtīt līdz 18.06., bet 20.06. publicēsim tālāk tikušo konkursantu skaitu, ar kuriem seriālu radošā komanda sazināsies personīgi.

Aina un personāži

GOTFRĪDS – apbedīšanas biroja darbinieks un izvadītājs, 40 g.v., omulīgs, labsirdīgs, cenšas pēc labākās sirdsapziņas uzzināt klientes vēlmes attiecībā uz izvadīšanas ceremoniju un nelaiķa pavadīšanu pēdējā gaitā.

MIRDZA- kliente, 70 g.v., klīrīga vecmeita, pensionēta skolotāja. Tikko nomiris viņas uzticamais draugs- runcis Leopolds.

Scenārijs

Apbedīšanas birojs. GOTFRĪDS, MIRDZA

Gotfrīds ir apbedīšanas birojā, pa durvīm ienāk Mirdza, abi sveicinās. Mirdza izstāsta, ka tikko mūžībā aizgājis viņas vienīgais, uzticamais draugs Leopolds, un viņa vēlas Leopoldam sarīkot krāšņas un mīļā aizgājēja cienīgas bēres. (Mirdza ir nepareizi informēta par apbedīšanas biroja Galapunkts specifiku – viņa ir pārliecināta, ka atnākusi uz apbedīšanas biroju, kas nodarbojas ar dzīvnieku apbedīšanu, kā arī kapakmeņu uzstādīšanu dzīvnieku kapsētā. Patiesībā Galapunkts nodarbojas tikai ar cilvēku bēru organizēšanu).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veidojas smieklīga situācija, kurā Gotfrīds runā par cilvēku, bet Mirdza stāsta par kaķi. Gotfrīds mēģina uzzināt vairāk par aizgājēja personību, lai varētu teikt izvadīšanas runu, Mirdza stāsta par sava kaķa biogrāfiju un paradumiem. Gotfrīdam aizgājējs šķiet aizvien dīvaināks, viņam rodas aizdomas, ka atnākusī kliente nav īsti “normāla”, viņš grib saukt dakteri. Epizodes beigās noskaidrojas pārpratums, Gotfrīds apsola izņēmuma kārtā parūpēties par runča apglabāšanu.   

Foto: UgunsGrēka un Bitīt’ matos foto albums

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm