tv3.lv

Trīs pašmāju aktrišu padomi svētkiem un lieliskam izskatam!

Decembris daudziem asociējas nevis ar mierīgiem, siltiem svētkiem, bet gan lielu skriešanu, jo jāsteidz iepirkt mīļajiem dāvanas, kuras likt zem eglītes, kā arī jāpabeidz iesāktie darbiņi, lai gadu var noslēgt un nākamo iesākt uz “baltas lapas”. Tāpēc, lai nepazustu šajā lielajā skrējienā, jautājām mūsu pašu aktrisēm padomus šim vētrainajam laikam.

2016. gada 11. decembrī 19:45

Leģendārā Dailes teātra aktrise, seriāla “UgunsGrēks” Lidijas tēla atveidotāja Olga Dreģe aicina rūpēties par savu izskatu un tēlu jebkuros apstākļos. “Par savu tēlu ir jārūpējas, un ne vienmēr pietiek ar to, ko piešķir teātris vai filmēšanas laukumā. Jau gadiem ik pa laikam iegriežos “humpalās” un paskatos, varbūt kaut kas noder arī Lidijas tēlam,” Latvijas populārākā seriāla aizkulises atklāj Āboliņu ģimenes galvas atveidotāja. “Viss ir katra paša ziņā. Ja par sevi nerūpēsies, kurš tad cits to darīs?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Olga Dreģe iepērkas “humpalās”! Lasi vairāk!

Foto: lieliskā Olga Dreģe vienmēr neatvairāma

Seriālu “Šķiršanās formula” un “Viņas melo labāk” zvaigzne Ieva Florence aicina vairāk laika pavadīt kopā ar mīļajiem un pateikt “paldies”: “Palīdziet saviem tuvajiem, ieprieciniet, iedvesmojiet, izdariet ko labu otra labā, viņam pašam nezinot. Tā var būt saruna, pastaiga, vārds, dziesma, kompliments, kāds nieks, pārsteigums, prieks ar ko dalies! Pasakiet “paldies”! Domāsim viens par otru.”

Lasi interviju ar Ievu!

Foto: Ieva Florence kanāla TV3 seriālos

Savukārt, aktrise Marija Linarte, kuru pazīstam kā uzreiz divu lomu – dvīņu māsu Kristas un Sandijas – atveidotāju jau pieminētajā seriālā “UgunsGrēks”, aicina svētkos nolikt malā telefonus, kā arī padomāt nedaudz par sevi: “Dāvanas svētkos dāvināt nevis pēc “tam jau nu ļoti vajag” principa, bet “šim es gribu uzdāvināt šo” un “tam es negribu dāvināt neko” principa.” Jaunā aktrise arī šajā jautājumā aicina padomāt gan par sevi, gan par savu maciņu.

Spied šeit un uzzini Marijas padomus skaistiem Ziemassvētkiem!

Foto: Marija Linarte seriālā “UgunsGrēks”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm